AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy

Rockový mix pro gentlemana

Být rocker neznamená jen dlouhé vlasy, řetězy a pařba do rána. Rocker může být každý, i bankéř - gentleman který chodí denně v obleku a svoje oblíbené hity si pouští v autě anebo čas od času zajde na dobrý koncert.

 

"Kiss Monstrum je rum který je skladovám poctivých 14let v sudech ARRAK. Je to speciální edice 800ks, takže tento rum můžeme považovat za limitovanou edici vhodnou jako investici do budoucna."

 

A kdo aspoň někdy poslouchal jakoukoliv rockovou muziku, určitě zná skupinu KISS anebo tvrdší heavymetalovou kapelu Motorhead. A právě na ně se dnes podíváme. A proč? Protože jak zmiňujeme, víš, nejde jen o životní styl ale také o kvalitu a tou je například dobré pití. My ve One & Only máme rádi rockovou a metalovou muziku, a když jsme objevily whisky/rumy/gin a vodku od KISS a Motorhead, věděli jsme že nesmějí chybět v našem portfoliu zboží.

 

 

Od značky KISS aktuálně nabízíme gin Cold New York zde a skvélé rumy Black Diamond zde, Detroit Rock city zde a vlajkovou loď Monstrum zde. Čím se liší jednotlivý rumy a mají hlubší význam jejich názvy jako i jejich gin? Zeptali jsme se sales managera a ambassadora značek distr.firmou DIOS Trading, našeho dodavatele Jozefa Guzmického

Zdravím všechny rumové ale i rockové fandy. Již pár měsíců dovážíme tyto destiláty pod značkami rockových velikánůmoto. Každý z těchto produktů má své příznivce, jak rum , gin ale i vodka.

Design je taky úžasný, a co je hlavně důležité když bych vyzdvihl rumy každý produkt je jiný jak chuťově, původem ale i procenty alkoholu. Rozdíl mezi každým je značný, nutno ochutnat každý z nabízených druhů.

 

 

Rum Monstrum je už ve vyšší cenové relaci, a i když jeho láhev je s dokonalým dizajnem, je to opravdu rum za 3 a pul tisíce? Anebo už to máme chápat jako určitou formu investice? Jedná se o limitovanou edici?

Kiss Monstrum je rum který je skladovám poctivých 14let v sudech ARRAK. Je to speciální edice 800ks, takže tento rum můžeme považovat za limitovanou edici vhodnou jako investici do budoucna. Jeho cena odpovídá kvalitě a samotné době zrání. Každý rok se počítá, takže velice doporučuji všem co mají rádi stařené rumy ale hlavně chuť dobrého rumu a to nejen pro rockery ale vlastně pro každého kdo si chce užít a odpočinout po náročném dnu nebo týdnu.

 

Něco málo o skupině KISS:

Kiss je americká rocková skupina, která vznikla v New Yorku roku 1973. Skupina je známa originálně líčenými tvářemi svých členů, kostýmy a vizuálním ztvárněním vystoupení. Na koncertech plivali oheň, krev, kouřilo se jim z kytar a používali pyrotechniku. Jejich oblečení a make-up má charakter strašidelně laděných komiksových postav. Jejich atraktivní prezentace přitvrzené glam rockové hudby zapůsobila na široké masy publika natolik, že se stali jednou z celosvětově nejznámějších a komerčně nejúspěšnějších amerických rockových skupin hlavně v 70. a 80. letech. Kiss doposud získali od RIAA 22 zlatých alb a mají potvrzený prodej více než 100 milionů alb, z toho 19 milionů nahrávek v USA.

 

Rozjeďte to s KISS, ochutnejte rum KISS Detroit Rock a přeneste se do světa rockové hudby. Můžete si u nás zakoupit jednotlivý láhve anebo zvýhodněnou sérii zde. Můžeme v budoucnu očekávat další přírůstky do rodiny KISS?

Momentálně nemáme informace k novým produktům od značky Kiss, ale co není může být ve velice brzké době..

 

Další rocková značka, tvrdší, pořádná heavymetalová kapela je u nás Motorhead. Skupinu založil v roku 1976 Ian "Lemmy" Kilmister, který byl její jediný puvodní člen až do své smrti v roku 2015. Za celé období fungování prodali milióny alb, zapsali se do historie heavy metalu a teď můžeme k jejich hudbě popíjet opravdu kvalitní kousky. Vodka Priemum zde, rumy zde a jako klasika která nedomyslitelně patří k této skupině a která patřila i k Lemmymu je whisky s názvem Iron Fist zde. Jozefe, toto portfolio Motorhead nabízí spíše základní řady alkoholu, můžeme se v budoucnu těšit i na nějakou vlajkovou loď od Motorhead?

Jakmile se dozvím něco nové ohledně nabídky a novinek do budoucna budete na prvním místě.

 

Něco málo o skupině Motorhead:

Motörhead byla anglická heavymetalová skupina, kterou roku 1975 založil baskytarista, zpěvák a skladatel Ian "Lemmy" Kilmister (který byl jediným stálým členem), kytarista Larry Wallis a bubeník Lucas Fox. Kapela je často považována za předchůdce nové vlny britského heavy metalu, která na konci sedmdesátých a začátku osmdesátých let znovu „nakopla“ heavy metal. Ačkoli se v Motörhead vystříalo několik kytaristů a bubeníků, většinu jejich nejúspěšnějších alb a singlů nahrál na bicí Phil „Philthy Animal“ Taylor a „Fast“ Eddie Clark na kytaru.

Motörhead během čtyřicetileté kariéry nahráli 22 studiových alb, 10 živých nahrávek, 12 kompilačních alb a pět EP. Obvyklou sestavu tvořilo power trio a na začátku 80. let s několika úspěšnými singly v žebříčku UK Top 40 dosáhli nebývalých úspěchů. Alba Overkill, Bomber, Ace of Spades a zejména živé album No Sleep 'til Hammersmith upevnilo Motörhead pověst špičkové rockové kapely. Kapela se v žebříčku 100 největších umělcích hard rocku VH1 umístila na 26. místě. Do roku 2016 po celém světě prodali více než 15 milionů alb.

 

 

“Because we shoot to kill, And you know we always will, It's a Bomber, It's a Bomber…” zpíval v pecce Bomber Lemmy Kilmister, frontman kapely Motorhead. A tenhle rumový bombardér Bomber Smoky zde byl  vyrobený ze speciálně vybraných bylin na počest Lemmyho. Jedná se o rumový likér, který úžasně voní a chutná po dřevěném uhlí, černém pepři a hlavně Rock n rollu dodává Jozef.

 

A v neposlední řadě nabízíme i Motorhead vodku zde a dark rum zde. Víme, že tato značka nabízí například i pivo. Můžeme v budoucnu očekávat další přírůstky do rodiny Motorhead?

Jak jsem avizoval u značky Kiss, momentálně do konce roku budou pouze značky které představujeme. Naše portfolio a doplňování značek se ale mění v průběhu měsíce, znamená to že když dojde ke změně a doplnění přírůstku okamžitě budu avizovat a doplníme nabídku. Samozřejmě budeme rádi když samotný majitel značky nabídne a doplní nový exclusivní rum popřípadě jiný destilát od dané značky.

 

 

Značka Brands for fans, která stojí za vznikem těchto skvostů má ve svém portfoliu i jiné značky jako například Hammerfall, Ozzy Osbourne, Def Leppard a mnoho jiného. Plánujete do budoucna dovážet i tyto značky?  

Budoucnost je daleká ale zároveň velice blízká, jak v průběhu roku vidím nárůst v prodeji samotných rockových značek není vyloučeno že se máme na co těšit.

 

 

A na závěr nás zajímá, jak se stavíte vy k rockové scéně a která láhev z výše zmiňovaných je vaše oblíbená?

Co bych doplnil k tété otázce, vyrostl jsem v dobách kdy byl rock na obrovském vzestupu. Na střední škole nás bylo ve třídě 16 mlaďochů, každý z nás měl směr rock. Takže mohu tento styl muziky jen doporučit, někdy na večer naplno aparaturu a je vystaráno na příjemný relax.  A k tomu skleničku nebo tři mého oblíbeného rumu Kiss Detroit rock city 45%.

Autor: Martin Socha

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto