AKCE: AJ FERNANDEZ, OSCAR VALLADARES a Jiný ALKOHOL

O nás

Naše myšlenka: přivést do světa mužů opět eleganci, kvalitu a tradici. Dnešní móda má mnoho tváří a my jsme se rozhodli ohlédnout se do minulosti, vnést do ní moderní kvalitu a to vše spojit do pánských doplňků, které si oblíbí jak mladí kluci, tak i ostřílení gentlemani, kteří vědí co je poctivý pánský styl. K tomu neodmyslitelně patří prémiové doutníky, kvalitní alkohol a káva. U nás můžete vypilovat svůj styl k dokonalosti.

Vyzkoušejte naše doplňky, nechte se přenést do starých anglických gentleman klubů anebo do moderních byznys center, ve všech případech s našimi doplňky zazáříte.

Kvalitní doutníky, alkohol a káva byly a vždy budou spojovány s dokonalostí, elegancí a hlavně s relaxem. Posedět při vaší oblíbené hudbě s doutníkem a vaší oblíbenou skleničkou je víc než jen relax, je to styl, Váš styl.

 

Martin Socha

Zakladatel a majitel

Jmenuji se Martin a jsem původem ze Slovenska, zajímám se aktivně o pánskou módu a gentleman styl. A jak to začalo? Proč prodávám hlavně doutníky a alkohol? Začínal jsem jako blogger, instagramer a recenzent v oblasti doutníků a prémiového alkoholu. Což mně vedlo k založení vlastního obchodu pro gentlemany. Mám také bohaté zkušenosti v korporátním manažmentu jako ředitel mezinárodní společnosti v oblasti ubytování. Odkaz na mou firmu SOMO správcovská ZDE. Mou tvorbu můžete sledovat na mém instagramu MSCIGARS.

Potřebujete poradit? Napište mi prostřednictvím e-mailu: socha@oneaonly.cz anebo prostřednictvím sociálních sítí. Rád se Vám budu věnovat. Spokojený zákazník je pro mě nejdůležitější.

 

 

 

Náš postoj k životnímu prostředí 

 

Naší planetu máme rádi a taky život na ní a i když jen trochu, snažíme se zachovávat určité ekologické hodnoty a přispívat k lepšímu životu na zemi a proto jsme na náš e-shop zvolili co nejvíc přírodních materiálů a produktů. Možná se to nezdá, protože prodáváme tabák a alkohol, ale nejsme zastánci cigaret, nepijeme alkohol na litry. Doutníky jsou čistě přírodní produkt, který si rádi vychutnáváme, a se sklenkou dobrého alkoholu je to mnohem lepší. K tomu například rum z třtiny anebo whisky z ječmene, kukuřice anebo žita, je opět něco skvělého. Snažíme se mít v nabídce prémiový alkohol a doutníky. To samé platí pro kafe, vybíráme to nejkvalitnější, čerstvě pražené kafe od menších dovozců a pražíren. A co taková kosmetika? U nás 100% natural a bio, šetrná jak k pokožce, tak životnímu prostředí. Na co se odkazují i výrobci/značky které prodáváme. K pánskému stylu neodmyslitelně patří i doplňky. Kožené výrobky ze 100% pravé italské a anglické kůže, látky jen z té nejlepší bavlny a kašmíru. Nemůžeme, opomenou taky balení, vybíráme převážně krabice z recyklovaného papíru. Netřeba vše přehánět, je třeba brát život i trochu sportovně, uvolněně a s nadsázkou, proto se nenazýváme žádnými ekology, jsme jen normální chlapi. I u nás pochopitelně najdete plastové obaly a podobně. Snažíme se ale odpad třídit, za to nám ruce neodpadnou, třiďte s námi. Vaše One & Only.

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto