O nás

Kdo jsme

Dva chlapi. Dvě krajiny. Jedna myšlenka: přivést do světa mužů opět eleganci, kvalitu a tradici. Dnešní móda má mnoho tváří a my jsme se rozhodli ohlédnout se do minulosti, vnést do ní moderní kvalitu a to vše spojit do pánských doplňků, které si oblíbí jak mladí kluci, tak i ostřílení gentlemani, kteří vědí co je poctivý pánský styl. K tomu neodmyslitelně patří prémiové doutníky, kvalitní alkohol a káva. U nás můžete vypilovat svůj styl k dokonalosti.

Vyzkoušejte naše doplňky, nechte se přenést do starých anglických gentleman klubů anebo do moderních byznys center, ve všech případech s našimi doplňky zazáříte.

Slovák Martin a Čech Ondřej - to jsme my. Nadšení, pracovitost, smysl pro detail a hlavně láska k pánské módě, to jsou důvody, proč jsme vymysleli něco poctivého. Nenazýváme se gentlemany, nejsme hipsteři ani se neoblékáme podle nejnovějších trendů a i přesto naše značka oneAonly je pro všechny. Máme rádi eleganci a kvalitu a na tyto hodnoty sázíme i naši značku.

 

Zakladatelé


Martin Socha

Martin je původem ze Slovenska, zajímá se aktivně o pánskou módu a gentleman styl. Je blogger, instagramer a recenzent v oblasti doutníků a prémiového alkoholu. Což ho vedlo k založení vlastního obchodu pro gentlemany. Má také bohaté zkušenosti v korporátním manažmentu. Jeho tvorbu můžete sledovat na jeho instagramu mscigars, anebo na jeho webu recenze doutníků. V případě potřeby poradit, můžete Martina kontaktovat prostřednictvím e-mailu: socha@oneaonly.cz


Ondřej Chalupník

Ondřej je dlouholetý podnikatel v oblasti gastronomie a pánského stylu. Založil jeden z nejznámějších barů v Pardubicích, je spolumajitel jednoho z prvních barber shopu v Pardubicích, a aktivně se věnuje podpoře, převážně začínajících, podnikatelů prostřednictvím jeho podcastu Vlastní Cestou.  Ondřej má rád také doutníky a dobrý alkohol. V případě potřeby poradit, můžete Ondřeje kontaktovat prostřednictvím e-mailu: chalupnik@oneaonly.cz

 

Náš postoj k životnímu prostředí

Naší planetu máme rádi a taky život na ní a i když jen trochu, snažíme se zachovávat určité ekologické hodnoty a přispívat k lepšímu životu na zemi a proto jsme na náš e-shop zvolili co nejvíc přírodních materiálů a produktů. Možná se to nezdá, protože prodáváme tabák a alkohol, ale nejsme zastánci cigaret, nepijeme alkohol na litry. Doutníky jsou čistě přírodní produkt, který si rádi vychutnáváme a se sklenkou dobrého alkoholu je to mnohem lepší. K tomu například rum z třtiny anebo whisky z ječmene, kukuřice anebo žita, je opět něco skvělého. Snažíme se mít v nabídce prémiový alkohol a doutníky. To samé platí pro kafe, vybíráme to nejkvalitnější, čerstvě pražené kafe od menších dovozců a pražíren. A co taková kosmetika? U nás 100% natural a bio, šetrná jak k pokožce, tak životnímu prostředí. Na co se odkazují i výrobci/značky které prodáváme. K pánskému stylu neodmyslitelně patří i doplňky. Kožené výrobky ze 100% pravé italské a anglické kůže, látky jen z té nejlepší bavlny a kašmíru. Nemůžeme opomenou taky balení, vybíráme převážně krabice z recyklovaného papíru. Netřeba vše přehánět, je třeba brát život i trochu sportovně, uvolněně a s nadsázkou, proto se nenazýváme žádnými ekology, jsme jen normální chlapi. I u nás pochopitelně najdete plastové obaly a podobně. Snažíme se ale odpad třídit, za to nám ruce neodpadnou, třiďte s námi. Vaše One & Only.

 

Naši dodavatelé

Zpět do obchodu