Crystal Head

Webová stránka značky: Crystal Head

Crystal Head Vodka je luxusní vodka, která vyniká svým originálním designem a precizním výrobním procesem. Tato vodka je vyráběna z kvalitního kanadského žita, které je čtyřikrát destilováno a filtrováno čtyřikrát přes drahokamy. Výsledkem je velmi čistý a jemný destilát, který je poté smíchán s vodou z arktických pramenů.

Jedním z nejvýraznějších prvků Crystal Head Vodka je její charakteristická lahvička, která je inspirovaná lebkou. Tuto lahvičku navrhl herec a komik Dan Aykroyd společně se svým partnerem Johnem Alexandrem, když hledali způsob, jak vytvořit vodku, která by byla jedinečná a odlišovala by se od ostatních na trhu.

Crystal Head Vodka se vyrábí v malých dávkách a každá lahvička je ručně čištěna a kontrolována, aby se zaručila nejvyšší kvalita. Tato vodka je vhodná pro pití samotnou nebo jako základ pro koktejly. Je oblíbená zejména mezi fanoušky luxusních a originálních nápojů.

 

thb vo007745
Crystal Head Pride
Momentálně nedostupné
941,32 Kč bez DPH
1 139 Kč

Crystal Head Vodka se destiluje v Newfoundlandu a Labradoru v Kanadě. Vymyslel a založil ji herec Dan Aykroyd. Tato láhev z limitované edice je novinkou pro rok 2023. Žádná z...

Kód: 1948
thumb 1000 700 1446199173 crystal head vodka
990,08 Kč bez DPH
1 198 Kč

Ultra prémiová vodka výjimečné čistoty a kvality, přirozeně jemná, balená v unikátní láhvi. 

Kód: 1815
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto