AKCE: AJ FERNANDEZ, OSCAR VALLADARES a Jiný ALKOHOL
Neohodnoceno

Motorhead Vodka Premium

Nadvláda Motörhead na rockové scéně nekončí na pódiu, je stále mezi námi, každý den, prostřednictvím vlastní značky nápojů kapely. Vstupte do světa Motörhead Vödka.

Skladem
Kód: 805
Značka: Motörhead
698 Kč –5 % 659 Kč 544,63 Kč bez DPH
Kategorie: Jiný alkohol
Značka: Brands for fans Motorhead
Země původu: Švédsko
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,7 l
1649065001motorhead premium vodka
Akce
698 Kč –5 %

Nadvláda Motörhead na rockové scéně nekončí na pódiu, je stále mezi námi, každý den, prostřednictvím vlastní značky nápojů kapely. Vstupte do světa Motörhead Vödka.

Motörhead Vödka je prémiová vodka, která se vyrábí ve Švédsku. Voda pochází z jezera poblíž městečka Malmköping. Vodka je 100% destilována z vybrané pšenice z oblasti Sörmland. Na patře je Motörhead Vödka bohatá a komplexní s lehkým a ovocným tónem.

O skupině Motorhead:

Motörhead byla anglická heavymetalová skupina, kterou roku 1975 založil baskytarista, zpěvák a skladatel Ian "Lemmy" Kilmister (který byl jediným stálým členem), kytarista Larry Wallis a bubeník Lucas Fox. Kapela je často považována za předchůdce nové vlny britského heavy metalu, která na konci sedmdesátých a začátku osmdesátých let znovu „nakopla“ heavy metalAčkoli se v Motörhead vystříalo několik kytaristů a bubeníků, většinu jejich nejúspěšnějších alb a singlů nahrál na bicí Phil „Philthy Animal“ Taylor a „Fast“ Eddie Clark na kytaru.

Motörhead během čtyřicetileté kariéry nahráli 22 studiových alb, 10 živých nahrávek, 12 kompilačních alb a pět EP. Obvyklou sestavu tvořilo power trio a na začátku 80. let s několika úspěšnými singly v žebříčku UK Top 40 dosáhli nebývalých úspěchů. Alba Overkill, Bomber, Ace of Spades a zejména živé album No Sleep 'til Hammersmith upevnilo Motörhead pověst špičkové rockové kapely. Kapela se v žebříčku 100 největších umělcích hard rocku VH1 umístila na 26. místě. Do roku 2016 po celém světě prodali více než 15 milionů alb.

Motorhead Vodka | Product Video

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto