AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy
Neohodnoceno

KISS Monstrum 14y

Tohle není jen rum na pařbu, tohle je rum pro opravdové znalce a rockové nadšence. Tohle je kvalita pro všechny co mají rádi rum. Nalaďte se na ultraprémiový rum, který je monstrózně výjimečný. KISS Monstrum 14y je další povedený kousek z edice KISS Rum Collection

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 883
Značka: KISS
3 799 Kč 3 139,67 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy nad 2000 Kč
Značka: Brands for fans KISS
Země původu: Caribbean Blend
Obsah alkoholu: 43,0 %
Objem: 0,7 l
Položka byla vyprodána…

Nalaďte se na ultraprémiový rum, který je monstrózně výjimečný. KISS Monstrum 14y je další povedený kousek z edice KISS Rum Collection, s nímž zavítáte do Karibiku. Základem KISS Monstrum 14y jsou vybrané rumy z Guyany a Jamajky, které zrály víc než 14 let v 800litrových dubových sudech. 

Tohle není jen rum na pařbu, tohle je rum pro opravdové znalce a rockové nadšence. Tohle je kvalita pro všechny co mají rádi rum.

KISS Monstrum 14y vyniká elegantní vůní s tóny araku, kokosu, rozinek a vanilky. V mírně kořenité chuti dominují náznaky dubu, araku a vanilky. A závěr? To je taková jízda, jako když Tommy Thayer hrábne do strun.

O skupině KISS:
Kiss je americká rocková skupina, která vznikla v New Yorku roku 1973. Skupina je známa originálně líčenými tvářemi svých členů, kostýmy a vizuálním ztvárněním vystoupení. Na koncertech plivali oheň, krev, kouřilo se jim z kytar a používali pyrotechniku. Jejich oblečení a make-up má charakter strašidelně laděných komiksových postav. Jejich atraktivní prezentace přitvrzené glam rockové hudby zapůsobila na široké masy publika natolik, že se stali jednou z celosvětově nejznámějších a komerčně nejúspěšnějších amerických rockových skupin hlavně v 70. a 80. letech. Kiss doposud získali od RIAA 22 zlatých alb a mají potvrzený prodej více než 100 milionů alb, z toho 19 milionů nahrávek v USA.

KISS Documentary

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto