AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy
Neohodnoceno

KISS Black Diamond Rum

"Darkness will fall on the city" se zpívá v písni Black Diamond od světoznámé skupiny KISS. A když padne tma a otevřete si rum, je rockový večer ten pravý to pořádně roztočit.

Skladem
Kód: 877
Značka: KISS
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy do 1000 Kč
Značka: Brands for fans KISS
Země původu: Dominikánská republika
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,5 l

"Darkness will fall on the city" se zpívá v písni Black Diamond od světoznámé skupiny KISS. A když padne tma a otevřete si rum, je rockový večer ten pravý to pořádně roztočit.

Black Diamond Premium Dark Rum je tmavý rum, který je vyroben z výjimečně jemného blendu rumů z karibských sudů zrajících pod 15 let.
Ucítíte v něm dubový charakter, tóny sušeného ovoce, másla, vanilky a pomerančové kůry. Chutná nasládle, po sušených meruňkách, datlích, vanilce, ořechu, skořici s tóny čokolády.

O skupině KISS:
Kiss je americká rocková skupina, která vznikla v New Yorku roku 1973. Skupina je známa originálně líčenými tvářemi svých členů, kostýmy a vizuálním ztvárněním vystoupení. Na koncertech plivali oheň, krev, kouřilo se jim z kytar a používali pyrotechniku. Jejich oblečení a make-up má charakter strašidelně laděných komiksových postav. Jejich atraktivní prezentace přitvrzené glam rockové hudby zapůsobila na široké masy publika natolik, že se stali jednou z celosvětově nejznámějších a komerčně nejúspěšnějších amerických rockových skupin hlavně v 70. a 80. letech. Kiss doposud získali od RIAA 22 zlatých alb a mají potvrzený prodej více než 100 milionů alb, z toho 19 milionů nahrávek v USA.

Víc se dočtete například v recenzi od rumrock.cz zde

KISS - Black Diamond - 1975 promo (High Quality)

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto