Co umíme

Zde nabízíme služby, které s Vámi vyřešíme individuálně. V případě zájmu o některou službu, napište nám e-mail na info@oneandonly.cz. Popište co přesně požadujete a zpracujeme vám cenovou nabídku na míru. V případě že chcete jen poradit, napište nám e-mail a rádi se na to podíváme.

Humidor a doutníky na míru

Chcete mít doutníky doma v humidoru, anebo u vás v kanceláři? Ale nevíte jak na to, nemáte čas vybírat a nakupovat? V případě velké objednávky, navrhujeme předem min. jedno osobní střetnutí, kde probereme detaily humidoru, detailní výběr doutníku a příslušenství.

V oblasti doutníku umíme zařídit vše co je dostupné v ČR a teda v případě služby na míru vám umíme nabídnout i to co nemáme v nabídce na našem webu, tzn. doutníky a příslušenství které nemáme v nabídce, humidor vyrobený přímo od českého truhláře z poctivého cedru, příslušenství anebo doutníky s vaším firemním logem, případně vše co budete požadovat.

Samozřejmostí jsou výhodnější ceny v případně většího odběru.

Oslavy, eventy, školení

Přejete si mít na své akci, oslavě, svatbě anebo jiné události doutníky a obáváte se případného faux pas? Jste začátečník, anebo prostě jen chcete mít profesionální doutníkový koutek? Uspořádáme vám celou doutníkovou akci od výběru vhodného příslušenství, přes doutníky až po osobní výklad přímo na akci, případně osobně přeškolení.. 

Přejete si zařídit také degustaci alkoholu? Neváhejte nás také kontaktovat, spolupracujeme s nejlepšími profesionály v ČR. Umíme tedy spojit degustaci doutníku a alkoholu v jednu profesionální akci.

Degustace

Rádi byste měli soukromou akci s doutníky? Ale nevíte jak na to? Na vaši akci, umíme připravit profesionální příslušenství ke kouření, vybereme vhodné doutníky a také k vám přijede Martin Socha s osobním výkladem. Pochopitelně, když to budete požadovat. Umíme tedy připravit degustaci Vám přesně na míru.  

Přejete si zařídit také degustaci alkoholu, anebo investiční alkohol, případně s tím poradit?? Neváhejte nás také kontaktovat, spolupracujeme s nejlepšími profesionály v ČR.

 

 

Dárky

 

Hledáte vhodný dárek? U nás najdete široký výběr dárkových balení, zvýhodněných setů a dárků. Nabízíme jak dárkové sety přímo od výrobců, tak naše vlastní dárkovky NAJDETE ZDE anebo Vám uděláme dárkový balíček přímo na míru. Napište nám na info@oneaonly.cz

Nabízíme dárkové balíčky pro jednotlivce i pro firmy s možností odpočtu DPH (jsme plátci DPH).

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto