Co umíme

Zde nabízíme služby, které s Vámi vyřešíme individuálně. V případě zájmu o některou službu, napište nám e-mail na info@oneandonly.cz. Popište co přesně požadujete a zpracujeme vám cenovou nabídku na míru. V případě že chcete jen poradit, napište nám e-mail a rádi se na to podíváme.
 

Humidor a doutníky na míru

Chcete mít doutníky doma v humidoru, anebo u vás v kanceláři? Ale nevíte jak na to, nemáte čas vybírat a nakupovat? V případě velké objednávky, navrhujeme předem min. jedno osobní střetnutí, kde probereme detaily humidoru, detailní výběr doutníku a příslušenství.

V oblasti doutníku umíme zařídit vše co je dostupné v ČR a teda v případě služby na míru vám umíme nabídnout i to co nemáme v nabídce na našem webu, tzn. doutníky a příslušenství které nemáme v nabídce, humidor vyrobený přímo od českého truhláře z poctivého cedru, příslušenství anebo doutníky s vaším firemním logem, případně vše co budete požadovat.

Samozřejmostí jsou výhodnější ceny v případně většího odběru.

Oslavy, eventy, školení

Přejete si mít na své akci, oslavě, svatbě anebo jiné události doutníky a obáváte se případného faux pas? Jste začátečník, anebo prostě jen chcete mít profesionální doutníkový koutek? Uspořádáme vám celou doutníkovou akci od výběru vhodného příslušenství, přes doutníky až po osobní výklad přímo na akci, případně osobně přeškolení.. 

Přejete si zařídit také degustaci alkoholu? Neváhejte nás také kontaktovat, spolupracujeme s nejlepšími profesionály v ČR. Umíme tedy spojit degustaci doutníku a alkoholu v jednu profesionální akci.

Degustace

Rádi byste měli soukromou akci s doutníky? Ale nevíte jak na to? Na vaši akci, umíme připravit profesionální příslušenství ke kouření, vybereme vhodné doutníky a také k vám přijede Martin Socha s osobním výkladem. Pochopitelně, když to budete požadovat. Umíme tedy připravit degustaci Vám přesně na míru.  

Přejete si zařídit také degustaci alkoholu, anebo investiční alkohol, případně s tím poradit? Neváhejte nás také kontaktovat, spolupracujeme s nejlepšími profesionály v ČR. Další informace najdete na našem webu SPIRITS AGENCY ZDE v sekci SLUŽBY.

 

 

 

Dárky

 

Hledáte vhodný dárek? U nás najdete široký výběr dárkových balení, zvýhodněných setů a dárků. Nabízíme jak dárkové sety přímo od výrobců, tak naše vlastní dárkovky NAJDETE ZDE anebo Vám uděláme dárkový balíček přímo na míru. Napište nám na info@oneaonly.cz

Nabízíme dárkové balíčky pro jednotlivce i pro firmy s možností odpočtu DPH (jsme plátci DPH).

 

 

 

Spolupráce a reference

 

Spolupráce mezi mnou Tomášem Chudomelem z Dictadoru a Martinem Sochou z One and Only prostě šlape! Díky jeho pracovitému duchu a nadšení pro značku se Dictador stal velkým hitem a jeho obchod prodává jako divý! Díky Naší cool spolupráci je Dictador jednou z nejžádanějších značek a One and Only si připsali hodně prodejních úspěchů. Jednoduše to funguje na 100%! Dictador je teď "in” a věříme, že One and Only se těší velkému boomu i díky tomu, že jsou s námi spojeni.

Tomáš Chudomel

Brand Representative Czech R., UAE & Austria

 

 

Prémiové destiláty k mému životnímu stylu bezpodmínečně patří. Na stránkách magazínu Top Class se objevovaly od prvního vydání na přelomu milénia a dodnes je jim věnován náležitý prostor. Kooperace s festivaly jako je Rumové léto nebo Spirits fest je tak vlastně logickým navázáním na společná témata a aktivity. Koneckonců, právě práce pro magazín Top Class a má vášeň pro náramkové hodinky vyústila v tvorbu značky Ginza Gin, tedy ginu předurčeného převážně sběratelům japonských hodinek.

 

Jan Lidmaňský

obchodní ředitel vydavatelství RF Hobby stojící za magazínem Top Class a webem iLuxus.cz

 

 

Jako majitel e-shopu megakafe.cz, mám tu čest spolupracovat s prestižním obchodem pro gentlemany, One and Only. Naše kávové produkty jsou součástí jejich exkluzivní nabídky, která zahrnuje doutníky, alkohol i kávu. Jsme pyšní, že můžeme přinést jejich zákazníkům nejvyšší standardy kvality a rozmanité chutě Itálie. Společně se snažíme poskytovat luxusní kávový zážitek pro všechny milovníky skvělého vkusu a elegance.

Matyáš Jelínek

majitel a zakladatel megakafe.cz

 

 

E-shop One and Only od nás, od Ultra Premium Brands odebírá alkohol, doutníky a příslušenství. Spolupráce je na profesionální úrovni a přátelská, skvěle reprezentují naše značky a jejich nadšení a odborní přístup, jistě potěší každého jejich zákazníka. One and Only rychle roste a jsme rádi, že můžeme být u toho.

Ing. Jan Braun

Strategic Business Development Manager

 

Jmenuji se Martin Vozniak a jsem majitelem obchodu Kožené výrobky Vozniak. Martina a jeho týmu si vážím za nekonečné pracovní nasazení, kvalitu a spolehlivost. Proto naše spolupráce ohledně kožených doplňků na míru byla jasná volba.  V One a only ví co chtějí,co dělají a hlavně co nabízejí (a to máme stejné),.. z toho důvodu prošlo vše od opasku po pouzdra Martina rukama a sám jsem ho přivítal i u mě v dílně. Samozřejmě schůzky zakončujeme u kvalitního doutníku a pití, protože One a only je životní styl!

Martin Vozniak

Majitel Kožené Výrobky Vozniak

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto