Neohodnoceno

KISS Detroit Rock Rum

Rozjeďte to s KISS, ochutnejte rum KISS Detroit Rock a přeneste se do světa rockové hudby.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 880
Značka: KISS
988 Kč 816,53 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy do 1000 Kč
Značka: Brands for fans KISS
Země původu: Dominikánská republika
Obsah alkoholu: 45,0 %
Objem: 0,7 l
Položka byla vyprodána…

Dopřejte si tmavý rum, který vznikl z lásky k hudební legendě.

KISS Detroit Rock Rum je prémiové pití, které si nejvíc užijete při poslechu oblíbených skladeb. Vyrábí se ze směsi kvalitních rumů z Dominikánské republiky, které zrají v dubových sudech 8 až 15 let. 

Rozjeďte to s KISS, ochutnejte rum KISS Detroit Rock a přeneste se do světa rockové hudby.

KISS Detroit Rock Rum má příjemnou vůni, ve které vládne dub, sušené fíky, tmavý cukr a čokoláda. Ve sladké chuti převládají náznaky tmavé čokolády, meruněk a pomerančů. Tohle je ta správná nota pro každého milovníka dobrého rumu a kapely KISS. 

O skupině KISS:
Kiss je americká rocková skupina, která vznikla v New Yorku roku 1973. Skupina je známa originálně líčenými tvářemi svých členů, kostýmy a vizuálním ztvárněním vystoupení. Na koncertech plivali oheň, krev, kouřilo se jim z kytar a používali pyrotechniku. Jejich oblečení a make-up má charakter strašidelně laděných komiksových postav. Jejich atraktivní prezentace přitvrzené glam rockové hudby zapůsobila na široké masy publika natolik, že se stali jednou z celosvětově nejznámějších a komerčně nejúspěšnějších amerických rockových skupin hlavně v 70. a 80. letech. Kiss doposud získali od RIAA 22 zlatých alb a mají potvrzený prodej více než 100 milionů alb, z toho 19 milionů nahrávek v USA.

Víc se dočtete například v recenzi od rumrock.cz zde

Kiss - Detroit Rock City 2006 Live Video

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto