AKCE: AJ FERNANDEZ, OSCAR VALLADARES a Jiný ALKOHOL
1 hodnocení

Roma Craft Whiskey Rebellion Hamilton (Petito)

Název doutníků Intemperance “Whiskey Rebellion” od společnosti RoMa Craft Tobac odkazuje na americké povstání v roce 1794, ve kterém osadníci Pensylvánie bojovali proti dani z alkoholu.

Skladem
Kód: 1324
Značka: Roma Craft
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Roma Craft
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Petito
Doba kouření: 30 - 45 min
Délka (cm): 10,16
Délka (inch): 4
Ring Gauge (inch): 46
Ring Gauge (cm): 1,83
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 30 ks
Krycí list: Ekvádor Ligero
Vázací list: Indonésie
Náplň: Nikaragua / Dominikánská republika
3397 hamilton (1)
Tip

Za značkou doutníků RoMa Craft stojí dvojice Skip Martin a Michale Rosales. Vytvořili butikovou doutníkovou společnost, která se píšní tím, čemu říkají 3T - Talent, Time and Tobacco. Jejich filozofie je jednoduchá. Kombinuje vysoce kvalitní tabák, zkušené baliče a správné množství času, které je třeba k výrobě vysoce prémiových ručně balených doutníků. Domovem těchto skvělých a prestižních doutníků je fabrice de tobacos Nica Sueño v Estelí v Nikaraguy. Právě zde vznikají doutníky Cromagnon, Intemperance, Neanderthal nebo Wunderlust. Právě zde tyto doutníky vznikají pomocí těch nejlepších prémiových tabáků z celého světa. V doutnících RoMa Craft naleznete tabáky z Dominikánské republiky, Indonésie, Kamerunu, Brazílie a Nikaraguy. V závislosti na výplni doutníku pokrývají tyto skvělé blendy jen ty nejlepší krycí list Connecticut, listy z Brazílie, Ekvádoru a dalších zemí.

Název doutníků Intemperance “Whiskey Rebellion” od společnosti RoMa Craft Tobac odkazuje na americké povstání v roce 1794, ve kterém osadníci Pensylvánie bojovali proti dani z alkoholu. Vláda George Washingtona přijala v roce 1791 zákon „daň z whisky“, který by vládě pomohl ve splácení válečných dluhů vzniklých během války za nezávislost. Protesty proti dani postupem času narůstaly, až dosáhly v roce 1794 vrcholu. V roce 1802 byla daň zrušena.

Názvy různých velikostí doutníků Whiskey Rebellion odkazují na osobnosti, které se do protestů zapojily:
- Alexander Hamilton (Petito 4 x 46)
- Thomas Jefferson (Short Robusto 4 1/2 x 52) 
- William Bradford (Robusto 5 1/2 x 54)

 

V roce 2012 oznámili dva přátelé Skip Martin a Mike Rosales vytvoření společnosti RoMa Craft Tobac. Přinesli na trh doutníky se specifickou filozofií a estetikou, které cílí na velmi úzkou skupinu spotřebitelů. Tou skupinou jsou kuřáci, kteří preferují robustní chuťový profil a sílu. Styl doutníků RoMa Craft je vhodný pro zkušené a lehce otrlé kuřáky. Doutníky nejsou prvoplánově a brutálně nikotinově silné. Jsou chuťově výrazné díky velmi dlouhé fermentaci listů z vrcholných částí rostliny – tzv. high primingů. To zaručuje vysoký podíl všech chuťových komponentů pro mimořádné doutníky. Skip, Mike a Esteban nakupují tabák z mnoha zemí světa. Dovážejí ho z destinací, jako jsou Indonésie, Kamerun, Brazíle, Ekvador, Dominikánská republika, USA nebo tři regiony Nikaraguy – z Estelí, Condegy a Puebla Nueva. Značka RoMa Craft se stala opravdovým fenoménem mezi hardcorovými milovníky doutníků.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto