Neohodnoceno

Roma Craft Neanderthal Kfg Robusto Export

V chuti a síle je citelně znát v náplni obsahující pensylvánký list Double Ligero, který je velice nikotinově silný.

Skladem
Kód: 1327
Značka: Roma Craft
479 Kč 395,87 Kč bez DPH
Kategorie: Roma Craft
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Robusto Extra
Doba kouření: 45 - 75 min
Délka (cm): 12,07
Délka (inch): 4 3/4
Ring Gauge (inch): 56
Ring Gauge (cm): 2,22
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 15 ks
Krycí list: San Andres
Vázací list: USA Connecticut Broadleaf
Náplň: Dominikánská rep., Nikaragua a Pensylvánie

Směs tabáků v tomto butikovém doutníku Neanderthal je více jak zajímavá. Krycí list San Andres, vázací list americký Connecticut Broadleaf a náplň z tabáků z Dominikánské republiky, Nikaraguy a Pensylvánie dodávají tomuto doutnníku nezaměnitelný charakter.

Doutník se vizuálně vyznačuje plochou hlavou, která není zcela běžná. Jasně jeho stavba upozorňuje, že patři do rodiny doutníků značky RoMa Craft a patří ke svým bratrancům CroMagnon.

V chuti a síle je citelně znát v náplni obsahující pensylvánký list Double Ligero, který je velice nikotinově silný. Upoutá vás svou úžasnou složitostí a přitom nádhernou rovnováhou. Pokud máte v oblibě opravdu silné doutníky, právě Neanderthal by jste měli ochutnat.

 

V roce 2012 oznámili dva přátelé Skip Martin a Mike Rosales vytvoření společnosti RoMa Craft Tobac. Přinesli na trh doutníky se specifickou filozofií a estetikou, které cílí na velmi úzkou skupinu spotřebitelů. Tou skupinou jsou kuřáci, kteří preferují robustní chuťový profil a sílu. Styl doutníků RoMa Craft je vhodný pro zkušené a lehce otrlé kuřáky. Doutníky nejsou prvoplánově a brutálně nikotinově silné. Jsou chuťově výrazné díky velmi dlouhé fermentaci listů z vrcholných částí rostliny – tzv. high primingů. To zaručuje vysoký podíl všech chuťových komponentů pro mimořádné doutníky. Skip, Mike a Esteban nakupují tabák z mnoha zemí světa. Dovážejí ho z destinací, jako jsou Indonésie, Kamerun, Brazíle, Ekvador, Dominikánská republika, USA nebo tři regiony Nikaraguy – z Estelí, Condegy a Puebla Nueva. Značka RoMa Craft se stala opravdovým fenoménem mezi hardcorovými milovníky doutníků.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto