1 hodnocení

Roma Craft Interperance Intrique Arapiraca Bras

Jsme toho názoru, že je nejvyšší čas začít s naším vlastním novodobým hnutím – hnutím nestřídmosti (anglicky „intemperance“). Intemperance BA XXI Středně silný (medium).

Skladem
Kód: 1336
Značka: Roma Craft
189 Kč –15 % 159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: Roma Craft
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: The Intrigue (Petito)
Doba kouření: 40 - 55 min
Délka (cm): 10,16
Délka (inch): 4
Ring Gauge (inch): 46
Ring Gauge (cm): 1,83
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 30 ks
Krycí list: ARAPIRACA BRAZÍLIE
Vázací list: Indonésie
Náplň: Dom. Republic / Nicaragua
Cena: uvedená cena je za 1 ks doutníku
2138 roma craft interperance intrique arapiraca bras
Akce
189 Kč –15 %

Po ratifikaci 18. dodatku Ústavy USA se zrodilo prohibiční hnutí. Volsteadův zákon učinil z každého konzumenta, obchodníka a výrobce alkoholu v podstatě kriminálníka; organizovaný zločin bujel. Bez tržního a regulačního dozoru byla konzumace alkoholu stále nebezpečnější. Soudní systém byl pod tíhou trestních případů a občanskoprávních řízení spojených s prohibicí na pokraji zhroucení. Zhruba po deseti letech se však veřejné mínění obrátilo a úsilí o prohlášení prohibice za neplatnou nakonec dopadlo úspěšně, když vešel v platnost 21. dodatek Ústavy Spojených států. Navzdory žalostnému nezdaru tohoto „ušlechtilého experimentu“ je prohibiční hnutí stále živé. To asi nejlépe dokládají současné tabákové regulace neboli protikuřácky zaměřené hnutí. Toto hnutí za nabylo za posledních šedesát let vlivu i kompetencí, velmi podobně jako prohibiční hnutí předtím, než se začalo rozrůstat. Jsme toho názoru, že je nejvyšší čas začít s naším vlastním novodobým hnutím – hnutím nestřídmosti (anglicky „intemperance“).

Intemperance BA XXI Středně silný (medium). Střední až plná chuť. Wrapper (krycí list): Brazil Arapiraca Binder (vázací list): Indonesia Filler (výplň): Nicaragua/Dominican Republic

 

V roce 2012 oznámili dva přátelé Skip Martin a Mike Rosales vytvoření společnosti RoMa Craft Tobac. Přinesli na trh doutníky se specifickou filozofií a estetikou, které cílí na velmi úzkou skupinu spotřebitelů. Tou skupinou jsou kuřáci, kteří preferují robustní chuťový profil a sílu. Styl doutníků RoMa Craft je vhodný pro zkušené a lehce otrlé kuřáky. Doutníky nejsou prvoplánově a brutálně nikotinově silné. Jsou chuťově výrazné díky velmi dlouhé fermentaci listů z vrcholných částí rostliny – tzv. high primingů. To zaručuje vysoký podíl všech chuťových komponentů pro mimořádné doutníky. Skip, Mike a Esteban nakupují tabák z mnoha zemí světa. Dovážejí ho z destinací, jako jsou Indonésie, Kamerun, Brazíle, Ekvador, Dominikánská republika, USA nebo tři regiony Nikaraguy – z Estelí, Condegy a Puebla Nueva. Značka RoMa Craft se stala opravdovým fenoménem mezi hardcorovými milovníky doutníků.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto