DOVOLENÁ - všechny přijaté objednávky budou odeslány v pondělí 17.06.2024
Neohodnoceno

Roma Craft Cromagnon Knuckle Dragger Connbroad

CroMagnon přesahuje životní styl. CroMagnon je naší kulturou.

Skladem
Kód: 1333
Značka: Roma Craft
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Kategorie: Roma Craft
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: The Knucle Dragger (Robusto)
Doba kouření: 45 - 60 min
Délka (cm): 10,16
Délka (inch): 4
Ring Gauge (inch): 52
Ring Gauge (cm): 2,06
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 24 ks
Krycí list: Connecticut Broadleaf Maduro USA
Vázací list: Cameroon
Náplň: Nicaragua

CroMagnon obsahuje výplň z dlouhých listů (long filler), jedná se o blend chuťově výrazných druhů tabáku, které jsou jedněmi z nejžádanějších na světě. Má znamenitý krycí list US Connecticut Broadleaf Maduro, unikátní vázací list z Kamerunu a ve své výplni nádherně snoubí nikaragujské tabákové odrůdy z různých regionů. Listy, které tvoří výplň tohoto blendu, pocházejí ze tří odlišných nikaragujských oblastí: oblasti Estelí, Condega a z malé farmy u hranic s Hondurasem severně od Estelí. Tento třetí list, Ligero, dodává blendu silnou, kouřovou, ostrou chuť. V kombinaci s jemně sladkým krycím listem Broadleaf Maduro, exotickou chutí kamerunského vázacího listu a čistým zakončením listů Viso a Seco přináší tento blend přesně takovou intenzivně tabákovou chuť, jakou jsme si pro CroMagnon představovali. CroMagnon přesahuje životní styl. CroMagnon je naší kulturou.

CroMagnon Středně silný (medium) až silný (full strength). Plná chuť. Wrapper (krycí list): US Connecticut Broadleaf Maduro Binder (vázací list): Cameroon Filler (výplň): Nicaragua

 

V roce 2012 oznámili dva přátelé Skip Martin a Mike Rosales vytvoření společnosti RoMa Craft Tobac. Přinesli na trh doutníky se specifickou filozofií a estetikou, které cílí na velmi úzkou skupinu spotřebitelů. Tou skupinou jsou kuřáci, kteří preferují robustní chuťový profil a sílu. Styl doutníků RoMa Craft je vhodný pro zkušené a lehce otrlé kuřáky. Doutníky nejsou prvoplánově a brutálně nikotinově silné. Jsou chuťově výrazné díky velmi dlouhé fermentaci listů z vrcholných částí rostliny – tzv. high primingů. To zaručuje vysoký podíl všech chuťových komponentů pro mimořádné doutníky. Skip, Mike a Esteban nakupují tabák z mnoha zemí světa. Dovážejí ho z destinací, jako jsou Indonésie, Kamerun, Brazíle, Ekvador, Dominikánská republika, USA nebo tři regiony Nikaraguy – z Estelí, Condegy a Puebla Nueva. Značka RoMa Craft se stala opravdovým fenoménem mezi hardcorovými milovníky doutníků.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto