DOVOLENÁ - všechny přijaté objednávky budou odeslány v pondělí 17.06.2024

Rumové Léto 05.08.2023 - Rumfest Pardubice

Máte už plány na léto? A máte v kalendáři zapsané naše akce? Minulý rok jste mohli navštívit náš pilotní festival, nultý ročník Rumové Léto. Rumový festival pro všechny rumové nadšence, rumové geeky i širokou veřejnost která se chce dozvědět o rumu mnohem víc než jen z regálu vašeho oblíbeného supermarketu.

Co tedy připravujeme? 5. srpna otevřeme brány golfového resortu Dříteč, kde proběhne již druhý ročník rumového festivalu „Rumové Léto“ a poté na podzim 14. října, spustíme první ročník „Spirits Fest“

 

Rumové Léto 5.8.2023

Spirits Fest 14.10.2023

 

 

 

"Veškeré veřejné i soukromé degustace, eventy a festivaly jsme se rozhodli pořádat pod brandem Spirits Agency."

 

Aktuálně Spirits Agency zahrnuje 2 festivaly ve 2 různých žánrech alkoholového světa. Cílem je nabídnout širokému publiku to nejlepší a nejoblíbenější ze světa alkoholu. Zároveň tvoříme pohodovou a přátelskou atmosféru, na kterou klademe důraz při každém Našem eventu. Spojení alkoholu, dobrého jídla, živého vystoupení, doprovodného programu a krásného prostředí golfového resortu, vytvoří ten správný zážitek pro každého, kdo chce okusit něco nového.

 

 

Dnes se podíváme detailněji na festival Rumové Léto. Jedinečná akce ve východních Čechách. Druhý ročník rumového festivalu. Přijďte s námi ochutnat nejlepší a nejkvalitnější rumy z celého světa. Zajímavý a pestrý výběr různých značek, španělské jídlo, latinsko-americká hudba a hlavně ta atmosféra. V golfovém resortu Dříteč, v příjemném prostředí si užijeme jedineční den plný rumu a zábavy.

Nebude chybět zábavný program jako například tombola, foto-koutek, doutníky a lounge. Skvělé jídlo přímo od šéfkuchaře resortu, moderovaný program, živá hudba a mnoho dalšího. Vše na akci bude za zvýhodněné ceny.

Po celý den se vám budou také věnovat ambasadoři jednotlivých značek a stánků. Budete moci ochutnat běžné rumy, i méně dostupné rumové klenoty, samozřejmostí bude i zakoupení celé láhve. Chcete si jen tak popovídat o rumu anebo o doutníkách? Nenechte si ujít Karibik v Pardubicích.

 

"Máme pro Vás připravené překvapení."

 

Co je na programu? I když detailní program pořád ladíme, s jistotou víme, co Vás čeká:

 

Otevření areálu ve 14:00

Rumové a doutníkové stánky

Stánek s jídlem na grilu

Moderování – Leoš Korbel zakladatel Ron De Garden

Živý rozhovor se zakladatelem Pojď na panáka

Živý rozhovor se zakladatelem Rumrock

Rumový bar od Pernod Ricard v podaní ambassadora Jakuba Vinše

Tombola o hodnotné ceny

Živé vystoupení kapely Mary Jane

Fotokoutek s profesionálním fotografem

Cigar Lounge

After party od 22:00

Konec akce v 00:00 možná :)

 

A i když přijdete ochutnat hlavně rumy a užít si chvíli klidu, nebude chybět náš One and only doutníkový stánek s posezením. Dalším zajímavým stánkem bude výroba a prodej Kožené výrobky Martin Vozniak a v jednání jsou další fashion stánky a nejen to. Jako hlavní mediální partner, luxusní magazín Top Class, pro Vás bude mít k dispozici vlastní „stánek“ a aktuální čísla magazínu zcela zdarma.

 

„Chystáme novinky, hudbu, focení i perfektní rumový bar.“

 

Další informace najdete i v novém článku od iluxus.cz ZDE

 

Již minulý ročník jsme měli na rumovém létu bar, tenhle ročník bude o něco jiný. Rumový bar převezme zástupce a ambassador Pernod Ricard, zkušený barman Jakub Vinš. Můžete se těšit na rumové drinky známé i neznámé. Celým programem festivalu Vás provede zkušený rumový ambassador a nadšenec Leoš Korbel. Spolumajitel značky Ron De Garden a ambassador značky Kratochvílovci.

 

 

Vystavovatelé a rumové značky

Tak co u nás tedy najdete? (finální seznam značek a vystavovatelů bude zveřejněn později).

 

Barceló – Ron Dominican

Dictador – Colombian rum

One & Only – Gentleman Store doutníky, káva

1er Premier – Wines and spirits

DIOS – Luxury Brands

Pernod Ricard – Havana Club, La Hechicera, Bumbu a skvělý rumový bar

Fénix Drinks – Svědomitý dovozce alkoholických nápojů

UPB – Warehouse1 obchod bájnou kořalkou

Ron De Garden – portfolio Kratochvílovci

RUM CZ/SKNejvětší rumová skupina v ČR

DramRoom - jediný e-shop v ČR se v vzorky

 

Na festivalu rumové léto se můžete těšit hlavně na rumové značky: Barceló, Dictador, AH Riise, Deadhead, Santos Dumont, Naga, Flor De Cana, El Clasico, Relicario, Hell or High Water, Motorhead, Kiss, Tanduay, Havana Club, La Hechicera, Bumbu, Paranubes, Ron Cristóbal, The Duppy Share, Don Q, Plantation, Appleton Estate, Botran, Ron Millonario, Admiral Rodney, Clement, Chairman's Reserve, Malteco a mnoho jiného. S dalšími dovozci, prodejci a vystavovateli pořád jednáme, nechte se překvapit a nebo nás sledujte na naších sociálních sítích kde uveřejňujeme průběžně novinky.

 

Všechny Vás zveme, bude to parádní rumová jízda a moc se na Váš těšíme.

Vstupenky v prodeji ZDE u nás. 

 

Zvýhodněné ubytovaní se slevovým kódem: RUMLETO

  1. Rezervuj ubytování na grkh.cz
  2. V košíku zadej kóRUMLETO(sleva 15%)
  3. Sleva odečtena (sleva je platná pouze v termínu 5.- 6. 8. 2023)

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto