Doutníkovo rumové recenze z dvou pohledů

Nějaký čas ve One and Only plánujeme rozběhnout doutníkové recenze a přes uvažování, nás oslovil rumový recenzent Jaroslav Pisklák s návrhem menší spolupráce. V telefonátu doslova řekl: „Martine, neuděláme dvojitou recenzi? Rum vs. doutník z tvého pohledu a z mého pohledu“. No určitě, skvělý nápad. Postupně jsme to vymysleli, naplánovali a na osobním střetnutí u nás v obchodě jsme si „potřásli rukou“ a spolupráce byla na světě. Dnes Vám chceme vysvětlit a ukázat co tedy v naších recenzích najdete a o co tedy půjde.

 

Jaroslav Písklák alias Jardovo rumové okénko

Jarda je zapálený rumový recenzent, píše články o rumu, degustuje, studuje a věnuje se tomuto skvělému alkoholu ve všech volných chvílích. Je taky zakladatel a majitel značky NUTSMAN. Jeho tvorbu najdete na jeho webu ZDE. Aktivně přispívá do rumových skupin například RUM CZ/SK anebo Rum a vše kolem něj. Od Jardy tedy v našich recenzích najdete profesionální pohled na daný rum a neprofesionální pohled na daný doutník.

 

 

Martin Socha alias MSCIGARS

Martin je taky zapálený recenzent ale opačně, na doutníky. Kouření a psaní o doutnících se věnuje dlouhá léta, v podstatě celý jeho dospělý věk. Jeho tvorbu můžete sledovat například na jeho instagramu MSCIGARS, taky pravidelně testuje doutníky pro uznávaný doutníkový magazín CIGAR JOURNAL a je zároveň zařazený do Blind tasting panelu. Mimo jiné je ambassador pro Evropu v Cigar rights of the world kterou založil Jeremiah Meerapfel. Martin je taky majitel našeho obchodu One and Only a ředitel ve společnosti SOMO. Aktivně přispívá do doutníkových skupin například Online Cigar Club a Doutníky CZ/SK a taky své rumové postřehy do rumových skupin. Od Martina najdete v našich recenzích profesionální pohled na daný doutník a neprofesionální pohled na daný rum.

 

 

O co tedy jde?

S Jardou je domluveno každý měsíc otestovat jeden vybraný rum a jeden vybraný doutník. Spolu s Martinem vyzkouší tedy stejný rum a stejný doutník, nezávisle od sebe a sepíšou recenzi z jejich pohledů. Vypadat to bude v reálu takto: dvě recenze, dvě pohledy, jeden závěr = jeden článek. Pochopitelně každá recenze/článek budou obsahovat i fotodokumentaci.

 

Co je cíl?

Cílem je ukázat jaký pohled má každý „profesionál“ ze svého oboru na tohle krásné párování a zároveň ukázat čtenářům co se stane, když si náhodně naparujete, rum a doutník. Dočtete se o vybraných značkách, opsaný bude taký chuťový profil a základní info, to celé bude doplněné výstupem, jak jde k sobě vybraný rum s doutníkem a proč to tak je.

 

 

 

Kde všude najdete výsledné recenze?

Vše bude zveřejněno na našem webu v sekci Magazín, taky na webu Jardovo rumové okénko a to vše budeme taky sdílet na sociálních sítích například Facebook skupiny Online Cigar Club, Doutníky CZ/SK, RUM CZ/SK a Rum a vše kolem něj. Pochopitelně recenze a odkazy najdete i na kanálech Martina a Jardy.

 

Věříme, že naše plánované recenze se Vám budou líbit a už brzy pro Vás budeme mít první článek. Máte nápady anebo podněty? Napište nám na e-mail info@oneaonly.cz a Vaše dotazy rádi zodpovíme.

 

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto