Prémiový alkohol u One & Only

Proč nakupovat právě u nás? Máme skvělý výběr doutníků, kávy, doplňků, dárků ale hlavně pořád rozšiřujeme nabídku prémiového alkoholu. Najdete u nás whisky, rum, gin, ale i vodku a likéry a jiný alkohol už brzy.

 

 

Rum

Oblíbený destilát z cukrové třtiny u nás ale i po celém světě. Jeho oblíbenost každoročně roste a na výběr je ohromné množství slazených rumových likérů, sladších i nedoslazovaných rumů, agricole rumů a podobně. Rum je vhodný jak na popíjení a degustovaní, tak do drinku anebo na párty. Je to prostě skvělý a univerzální nápoj do každé společnosti.

Naši rumovou nabídku najdete ZDE

 

 

Barceló Imperial Porto Cask

Aktuálně nejprodávanější rum v našem obchodě.

Barceló Imperial Porto Cask zraje v pečlivě vybraných sudech z amerického bílého dubu. Zrání je následně dokončeno v autentických sudech po Tawny 10 portského vína, aby poskytlo komplexnost a jedinečnou chuť. Jedná se o první řadu z této kolekce (Porto, Maple a Mizzunara které se snad do ČR dostanou už příští rok). Jediný dominikán Ron získal prestižní certifikaci vydanou emblematickým vinařstvím, která zaručuje použití jeho sudů ke zrání našich rumů.

Barceló Imperial Porto Cask najdete zde

 

Whisky

Whisky, whiskey, burbon. Od Skotska, přes Irsko, po Ameriku až do Kanady a samozřejmě i Japonsko a jiné světové destinace kde se vyrábí prémiová whisky, to vše u nás najdete. Naši nabídku neustále rozšiřujeme o skvělé prémiové whisky. One & Only – Gentleman store a právě whisky už od nepaměti je nápoj gentlemanů.

Naši whisky nabídku najdete ZDE

 

 

 

Teeling Blackpitts Peated Single Malt

Zatím nejprodávanější whisky v našem obchodě.

Whiskey zraje v kombinaci sudů po bourbonu (2/3) a sudů po bílém víně Sauternes (1/3). Sudy po bourbonu zvýrazňují tóny kouře a sladu, zatímco sudy po víně dodávají hluboké tóny ovoce. Již na první pohled se lahev odlišuje od ostatních verzí whiskey Teeling, a přesto je věrná jejímu stylu. Design je inspirován historickým průmyslem oblasti Blackpitts i moderním přístupem značky Teeling. Nechybí ani charakteristický znak Teelingu, fénix vstávající z popela.

Teeling Blackpitts Peated Single Malt najdete zde

 

Gin

Nejpouživánější alkohol do drinku, moderní, luxusní, blíbený. Hodně rozšířený u žen, na akcích, ale hodně si jej oblíbily i muži. U nás najdete skvělé značky za skvělé ceny.

Naši gin nabídku najdete ZDE

 

 

Martin Miller's Winterful Gin

Možná i proto že máme za dveřmi sníh, vánoce a rodinnou pohodu je tento vánoční gin aktuálně nejprodávanější.

Martin Miller’s Gin Winterful je inspirován ingrediencemi, které se běžně používají v receptech na domácí svařené víno v Anglii a na Islandu, a do směsi Original přidává skořici a kůru z mandarinky přidanou během třetí destilace. Doporučujeme namíchat s Double Dutch brusinka/zázvor.

Martin Miller's Winterful Gin najdete zde

 

Vodka

Kdo nezná vodku jako by nebyl. V mládí snad každý z nás si dal alespoň jednou vodku s džusem na párty. Kdo ale pořád holduje tomuto známému destilátu doporučujeme naši vodku z Velké Británie.

Naši nabídku vodky najdete ZDE

 

 

Mermaid Salt Vodka

Vyznačuje se delikátním slaným nádechem, který umocňuje její jemnost a rafinovanou chuť, připomínající jemný polibek mořské panny. Mermaid Salt Vodka vzniká v palírně Isle of Wight, která se nachází na stejnojmenném ostrově u jižního pobřeží Anglie. Jde o první a jedinou palírnu na ostrově, kterou založili v roce 2014 přátelé Xavier Baker a Conrad Gauntlett, kteří se rozhodli využít svých bohatých destilačních a vinařských zkušeností. Název je inspirován použitou bylinou motar přímořský, známou na ostrově jako "polibek mořské panny“. Tento aromatický sukulent obrůstá útesy lemující ostrov Wight a značí hladinu přílivu na impozantních plážích ostrova. Stejně jako polibek mořské panny, který zachraňoval ztroskotané námořníky, byl motar znamením, že jsou námořníci a pašeráci v bezpečí před běsnícím mořem.

Mermaid Salt Vodka najdete zde

 

Nevybrali jste si? Hledáte něco jiného? Naše nabídka alkoholu ZDE. Případně nám napište a rádi Vám poradíme.

 

Autor: Martin Socha (@mscigars)

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto