Neohodnoceno

KISS Cold Gin

KISS Cold Gin, inspirovaný pulzujícími ulicemi New Yorku a rockovým hitem z roku 1974, je dokonalou poctou rodnému městu nejžhavější kapely na světě.

Skladem
Kód: 874
Značka: KISS
698 Kč 576,86 Kč bez DPH
Kategorie: Alkohol
Značka: Brands for fans KISS
Země původu: Švédsko
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,5 l

KISS Cold Gin, inspirovaný pulzujícími ulicemi New Yorku a rockovým hitem z roku 1974, je dokonalou poctou rodnému městu nejžhavější kapely na světě.

Vznikl tak klasický prémiový gin, který byl pro vyšší intenzitu chuti destilován pětkrát. Destilát na bázi obilí je těžký jalovcem, citronem a bylinkami pro odvážné podtóny.

Výrobce Brands For Fans nám nabízí mnoho z rockové scény, i zde máme skvělý rockový gin od světoznáme kapely KISS.

 

O skupině KISS:
Kiss je americká rocková skupina, která vznikla v New Yorku roku 1973. Skupina je známa originálně líčenými tvářemi svých členů, kostýmy a vizuálním ztvárněním vystoupení. Na koncertech plivali oheň, krev, kouřilo se jim z kytar a používali pyrotechniku. Jejich oblečení a make-up má charakter strašidelně laděných komiksových postav. Jejich atraktivní prezentace přitvrzené glam rockové hudby zapůsobila na široké masy publika natolik, že se stali jednou z celosvětově nejznámějších a komerčně nejúspěšnějších amerických rockových skupin hlavně v 70. a 80. letech. Kiss doposud získali od RIAA 22 zlatých alb a mají potvrzený prodej více než 100 milionů alb, z toho 19 milionů nahrávek v USA.

KISS - Cold Gin [ Dodger Stadium 10/31/98 ]

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto