AKCE: AJ FERNANDEZ, OSCAR VALLADARES a Jiný ALKOHOL

DEGUSTACE

 
 
 
 
 

Event agentura zaměřená na alkohol.

Vše pro Vaši firemní akci teambuilding, svatbu a jinou událost.

Představujeme SPIRITS AGENCY.

 

CO UMÍME:

  • Připravíme pro Vás nabídku alkoholu a doutníků na míru
  • Kompletní profesionální program
  • Grafika, letáky a pozvánky s Vaším logem
  • Zajistíme profesionálního barmana, hostesky, catering a mnoho jiného
  • Vše pro perfektní akci dle Vaších požadavků

 

 
Pod značkou Spirits Agency pořádáme všechny degustace, akce, eventy a hlavně naše festivaly v Pardubicích a po celém Česku.

 

Cílem je nabídnout širokému publiku to nejlepší, i nejoblíbenější ze světa alkoholu. Zároveň cílíme na pohodovou a přátelskou atmosféru, která se má nést v tomto duchu na každém našem festivalu a degustaci. Spojení alkoholu, dobrého jídla, živého vystoupení, jako i doprovodného programu vytvoří ten správný den pro každého, kdo chce okusit něco nového a užit si chvíli klidu.

 

Co nabízíme?

Degustace a festivaly zaměřené na luxusní alkohol a doutníky. Připravíme pro Vás kompletní soukromou anebo firemní akci vč. profesionálního personálu, cateringu atd.

 

Kde akce probíhají?

Primárně spolupracujeme s golfovým resortem Kunětická Hora nedaleko Pardubic (odkaz na web ZDE). Každopádně Vaší poptávanou akci anebo degustaci umíme připravit kdekoliv.

 

Pro kolik lidí umíme akci připravit?

Dle Vaších představ.

 

Kolik Vás naše akce, resp. degustace bude stát?

Vše záleží na Vaších požadavcích jako např.: počet lidí, hodnota zboží, vzdálenost akce, doprovodní program atd. Napište nám na e-mail: info@oneaonly.cz anebo využijte kontaktní formulář níže a zeptejte se nás na co budete chtít. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme a připravíme Vám nabídku na míru.

 

Je podmínkou degustace využít jen nabízené zboží z webu www.oneaonly.cz?

Není. Doutníky, alkohol a jiné požadované zboží, Vám rádi objednáme na míru dle Vaších představ. Pochopitelně dle dostupnosti dodavatelů.

 

Kdo akce obsluhuje a prezentuje?

Na Vaší akci posíláme vždy profesionálně vyškolený personál anebo přímo zástupce značky, se kterými dlouhodobě a přátelsky spolupracujeme. Případně přijedeme osobně. Záleží na Vaších požadavcích a typu akce/klientely.

 

Jaké je potřebné příslušenství na akci?

Vše potřebné si přivezeme. U alkoholové degustace se jedná zejména o degustační skleničky, barmanské náčiní, bylinky/ovoce a nealko, led atd. U doutníkové degustace se jedná hlavně o zapalovače, popelníky a ořezávače. Pro Vaše degustace využíváme profesionální příslušenství.

 

 
 

FOTOGALERIE

 

 
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto