Neohodnoceno

Dunbarton Sobremesa Robusto Largo

Slovo Sobremesa nemá správný překlad do jiného jazyku, je to idiom k popisu klidného chvíle po jídle. Je to zážitek při setkání s rodinou či přáteli a dobře stráveného času s nimi. Sobremesa je jedním z nejprostších, ale největších potěšení v životě.

Skladem
Kód: 382
Značka: Dunbarton
220 Kč 181,82 Kč bez DPH
Kategorie: Dunbarton
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Robusto
Doba kouření: 60 - 75 min.
Délka (cm): 13,3 cm
Délka (inch): 5.25
Ring Gauge (inch): 52
Ring Gauge (cm): 2,06 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 25 ks
Krycí list: Ecuador Habano
Vázací list: Mexico
Náplň: Nicaragua/USA

Doutník Sobremesa Robusto Largo má bohatou nasládlou chuť třtinového cukru se větší porcí zemitosti a tóny kakaa a hořké čokolády, který uspokojí chuťové buňky i náročných kuřáků. Slovo Sobremesa nemá správný překlad do jiného jazyku, je to idiom k popisu klidného chvíle po jídle. Je to zážitek při setkání s rodinou či přáteli a dobře stráveného času s nimi. Sobremesa je jedním z nejprostších, ale největších potěšení v životě.

Doutníky Sobremesa jsou ručně baleny ve fabrice vyhlášených doutníků Joya de Nicaragua pod vedením a kontrolou masterblendera Steva Saka, který pracoval pro firmy zvučných jmen jako JRcigars(odborný konzultant), Drew Estate(CEO), kde načerpal značné zkušenosti a následně založil Dunbarton Tobacco & Trust pro výrobu doutníků bez jakýchkoliv kompromisů.

 

 

Krycí list:

La Meca Ecuador Habano #1 Rosado

Vázací list:

Matacapan Negro de Temporal Mexiko

Náplň:

Nicaraguan Gk Condega C-SG Seco

Nicaraguan Pueblo Nuevo Criollo Viso

Nicaraguan La Joya Esteli C-98 Viso

Nicaraguan ASP Esteli Hybrid Ligero

USA Lancaster County Broadleaf Ligero

 

Steve Saka, vyžaduje, aby byly vždy dodržovány ty nejpřesnější standardy. Steve je v celém odvětví považován za odborníka na doutníky a je považován za zkušeného výrobce doutníků a dynamického manažera tabákového průmyslu. V roce 2000 pracoval čtyři roky přímo pro Lewa Rothmana, bývalého majitele JR Cigar, jako výkonný konzultant a následně působil jako prezident, poté generální ředitel Drew Estate v letech 2005 až 2013. V roce 2015 si splnil celoživotní sen založením rodiny Dunbarton Tobacco & Trust k výrobě doutníků.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto