DOVOLENÁ - všechny přijaté objednávky budou odeslány v pondělí 17.06.2024
Neohodnoceno

Dunbarton Mi Querida Gordita

Mi Querida, výslovnost "me kay-ree-dah", tedy v překladu můj nejdražší (myšlena osoba). Jedná se spíše provokativní výraz pro milenku.

Skladem
Kód: 1258
Značka: Dunbarton
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Dunbarton
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Corona Extra
Doba kouření: 45 - 50 min
Délka (cm): 10,8
Délka (inch): 4
Ring Gauge (inch): 48
Ring Gauge (cm): 1,9
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: USA Connecticut River Valley Broadleaf
Vázací list: Nikaragua
Náplň: Nikaragua

Mi Querida Gordita je výrazný doutník se zemitou chutí hořkého kakaa, kávy a pepře.

Mi Querida, výslovnost "me kay-ree-dah", tedy v překladu můj nejdražší (myšlena osoba). Jedná se spíše provokativní výraz pro milenku.

 

Hodnocení magazínu halfwheel.com 92 bodů ze 100, dne 08/2018.

Doutníky Mi Querida jsou ručně baleny ve fabrice vyhlášených doutníků Joya de Nicaragua pod vedením a kontrolou masterblendera Steva Saka, který pracoval pro firmy zvučných jmen jako JRcigars(odborný konzultant), Drew Estate(CEO), kde načerpal značné zkušenosti a následně založil Dunbarton Tobacco & Trust pro výrobu doutníků bez jakýchkoliv kompromisů.

 

Steve Saka, vyžaduje, aby byly vždy dodržovány ty nejpřesnější standardy. Steve je v celém odvětví považován za odborníka na doutníky a je považován za zkušeného výrobce doutníků a dynamického manažera tabákového průmyslu. V roce 2000 pracoval čtyři roky přímo pro Lewa Rothmana, bývalého majitele JR Cigar, jako výkonný konzultant a následně působil jako prezident, poté generální ředitel Drew Estate v letech 2005 až 2013. V roce 2015 si splnil celoživotní sen založením rodiny Dunbarton Tobacco & Trust k výrobě doutníků.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto