Neohodnoceno

AJ Fernandez New World Oscuro Gobernador

Doutník New World Oscuro Gobernador je skutečné umělecké dílo, které se skládá z tabáků pěstovaných ve 4 hlavních regionech v Nikaragui.

Skladem
Kód: 427
Značka: AJ Fernandez
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
Kategorie: AJ Fernandez
Země původu: Honduras, Nikaragua a Dom. Republika
Formát doutníku: Toro Box Pressed
Doba kouření: 65 - 90 min.
Délka (cm): 16,5 cm
Délka (inch): 6 1/2
Ring Gauge (inch): 55
Ring Gauge (cm): 2,18 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 21 ks
Krycí list: Nikaragua Oscuro
Vázací list: Nikaragua
Náplň: Nikaragua

Doutník New World Oscuro Gobernador je skutečné umělecké dílo, které se skládá z tabáků pěstovaných ve 4 hlavních regionech v Nikaragui. Ručně vybrané tabáky z regionů Estelí, Ometepe, Condega a Jalapa Valley jsou použity na krycí list, vázací list a fillery. Doutník je perfektně vypadající box press s krycím listem typu Oscuro. V chuti doutníku dominuje káva, dřevo, čokoláda a lehké tény pepře, tato kombinace okouzlí vaše chuťové buňky.

Prstýnek je doslova umělecký s nádherným vyobrazením objevení „nového světa“ Kryštofem Kolumbem v roce 1492. Ostatně, jako všechny prstýnky na doutnících AJF, i tento je moc hezký. Krycí list Oscuro je krásný, tmavý, olejnatý a bez žilnatosti. 

Doutník New World Oscuro Gobernador se stal doutníkem roku 2014 dle doutníkového magazínu Cigar Journal.

 

AJ Fernandez vyrostl na Kubě v rodině s bohatou tradicí v pěstování tabáku a výroby doutníků. AJ Fernandez nyní produkuje jedinečné prémiové doutníky ve vlastní továrně v Estelí. AJ osobně zajišťuje dennodenním dohledem vynikající kvalitu. Díky kombinaci dokonalé techniky a naučené trpělivosti AJ Fernandez pěstuje vlastní tabák z vysoce ceněných semen, která jsou použitá pouze pro výrobu vlastních doutníků. Mezi největší kvality doutníků AJ Fernandez patří zapálení AJ pro práci, jeho hluboké znalosti, snaha o neustálý rozvoj a také zachování rodinné tradice. AJ k tomuto říká: "Můj dědeček začal pěstovat tabák na Kubě v našem rodném městě San Luis. Naučil jsem se, že nejdůležitější při práci s prémiovými tabáky je hlavně trpělivost a čas. Díky dlouhé tradici v naší rodině mi bylo také sděleno mnoho tajemství o pěstování tabáku a výrobě doutníků, které se předávají z generace na generaci. Klíčem k mému úspěchu, je nekompromisní závazek k této tradici. Moje firma je věnována památce mého dědečka Andres Fernandez a mému otci Ismaeli Fernandezovi." Dědictví pokračuje ...

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto