AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy
Neohodnoceno

AJ Fernandez New World Cameroon Double Robusto

Poslední přírůstek do rodiny doutníků New World je z roku 2018. Nová řada obsahuje krycí list z Cameroonu, vázací list z Nikaraguy a náplň také z Nikaraguy z tabáku pěstovaného na farmách AJ Fernandez v Estelí.

Skladem
Kód: 952
Značka: AJ Fernandez
154 Kč 127,27 Kč bez DPH
Kategorie: AJ Fernandez
Délka (cm): 13,97 cm
Formát doutníku: Double Robusto
Krycí list: Cameroon
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Doble Robusto
Doba kouření: 50 - 75 min.
Délka (cm): 13,97
Délka (inch): 5"1/2
Ring Gauge (inch): 52
Ring Gauge (cm): 2,06
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: Cameroon
Vázací list: Nicaragua
Náplň: Nicaragua

Poslední přírůstek do rodiny doutníků New World je z roku 2018. Nová řada obsahuje krycí list z Cameroonu, vázací list z Nikaraguy a náplň také z Nikaraguy z tabáku pěstovaného na farmách AJ Fernandez v Estelí.

Vyrábí se v Tabacalera AJ Fernandez Cigars de Nicaragua S.A. v Estelí a je prvním doutníkem s krycím listem z Cameroonu v celém portfoliu společnosti.

Doutníková řada New World Cameroon byla oceněna také v magazínu Cigar Journal jako Best Value Nikaragua pro rok 2019.

Chuť: Zemitá chuť s tóny kůže a oříšků, sladký dozvuk

 

AJ Fernandez vyrostl na Kubě v rodině s bohatou tradicí v pěstování tabáku a výroby doutníků. AJ Fernandez nyní produkuje jedinečné prémiové doutníky ve vlastní továrně v Estelí. AJ osobně zajišťuje dennodenním dohledem vynikající kvalitu. Díky kombinaci dokonalé techniky a naučené trpělivosti AJ Fernandez pěstuje vlastní tabák z vysoce ceněných semen, která jsou použitá pouze pro výrobu vlastních doutníků. Mezi největší kvality doutníků AJ Fernandez patří zapálení AJ pro práci, jeho hluboké znalosti, snaha o neustálý rozvoj a také zachování rodinné tradice. AJ k tomuto říká: "Můj dědeček začal pěstovat tabák na Kubě v našem rodném městě San Luis. Naučil jsem se, že nejdůležitější při práci s prémiovými tabáky je hlavně trpělivost a čas. Díky dlouhé tradici v naší rodině mi bylo také sděleno mnoho tajemství o pěstování tabáku a výrobě doutníků, které se předávají z generace na generaci. Klíčem k mému úspěchu, je nekompromisní závazek k této tradici. Moje firma je věnována památce mého dědečka Andres Fernandez a mému otci Ismaeli Fernandezovi." Dědictví pokračuje ...

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto