1 hodnocení

AJ Fernandez New World Connecticut Robusto

A.J. Fernandez opět vzdává hold Christopheru Columbusovi a objevu tabáku v roce 1492. Nazývá ho New World Connecticut.

Skladem
Kód: 721
Značka: AJ Fernandez
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Kategorie: AJ Fernandez
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Robusto
Doba kouření: 45 - 60 min.
Délka (cm): 12,70
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 50
Ring Gauge (cm): 1,98
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: Connecticut Shade USA
Vázací list: Mexico
Náplň: Brazil, Nicaragua
Cena: uvedená cena je za 1 ks doutníku

A.J. Fernandez opět vzdává hold Christopheru Columbusovi a objevu tabáku v roce 1492. Nazývá ho New World Connecticut. Señor Fernandez přináší tento výjimečný doutník ve čtyřech vynikajících velikostech se zlatohnědým krycím listem Connecticut, vázacím listem San Andres a výplní z Brazílie a Nikaraguy. Tento jemný až středně tělnatý doutník s jemnými tóny krému, teplého koření a cedru nabídne mnoho hodin čisté kuřácké blaženosti.

A.J. a jeho otec Ismael, se znovu sešli, aby vytvořili mistrovské dílo. New World Connecticut je doutník se středním tělem. Kuřáci New World Connecticut zažijí exkluzivní krémovou vůni s tóny ořechů a kůže ve velmi vyváženém a rafinovaném souladu.

 

AJ Fernandez vyrostl na Kubě v rodině s bohatou tradicí v pěstování tabáku a výroby doutníků. AJ Fernandez nyní produkuje jedinečné prémiové doutníky ve vlastní továrně v Estelí. AJ osobně zajišťuje dennodenním dohledem vynikající kvalitu. Díky kombinaci dokonalé techniky a naučené trpělivosti AJ Fernandez pěstuje vlastní tabák z vysoce ceněných semen, která jsou použitá pouze pro výrobu vlastních doutníků. Mezi největší kvality doutníků AJ Fernandez patří zapálení AJ pro práci, jeho hluboké znalosti, snaha o neustálý rozvoj a také zachování rodinné tradice. AJ k tomuto říká: "Můj dědeček začal pěstovat tabák na Kubě v našem rodném městě San Luis. Naučil jsem se, že nejdůležitější při práci s prémiovými tabáky je hlavně trpělivost a čas. Díky dlouhé tradici v naší rodině mi bylo také sděleno mnoho tajemství o pěstování tabáku a výrobě doutníků, které se předávají z generace na generaci. Klíčem k mému úspěchu, je nekompromisní závazek k této tradici. Moje firma je věnována památce mého dědečka Andres Fernandez a mému otci Ismaeli Fernandezovi." Dědictví pokračuje ...

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto