1 hodnocení

Yellow Rose Outlaw bourbon

Nápad na whisky Yellow Rose se zrodil během jednoho večera mezi přáteli. Od té doby se naše pálenka postavila tradicím, získala ocenění a zapsala město Houston v Texasu na mapu světové whiskey. V souladu se svým názvem porušuje všechny tradiční bourbonové zákony. Je vyroben ze 100% texaské žluté kukuřice a zraje v malých sudech z amerického dubu přímo v Houstonu.

Skladem
Kód: 712
Značka: Yellow Rose
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Kategorie: Whisky
Značka: Yellow Rose
Země původu: Houston USA
Obsah alkoholu: 46,0 %
Objem: 0,7 l

V souladu se svým názvem porušuje všechny tradiční bourbonové zákony. Je vyroben ze 100% texaské žluté kukuřice a zraje v malých sudech z amerického dubu přímo v Houstonu.

Nápad na whisky Yellow Rose se zrodil během jednoho večera mezi přáteli. Od té doby se naše pálenka postavila tradicím, získala ocenění a zapsala město Houston v Texasu na mapu světové whiskey. Náš název je příznačný pro legendární postavu známou svou odvahou a nezávislou povahou. Jako Texasanům nám tvrdá práce není cizí. Každý den vstáváme s jediným cílem: vyrábět nejlepší whisky na světě. A děláme to přímo v srdci našeho oblíbeného města, kde místní počasí a vlhkost pomáhají zrát chutím, které jinde nenajdete.

Teplotní výkyvy 15–20 stupňů v této části Texasu dodávají našemu bourbonu jedinečné vlastnosti, kterých lze dosáhnout pouze zde. Ve skutečnosti je podíl naší andělské daně 15 % ročně, což činí naši whiskey mimořádně vzácnou a pro nás cennou. Bourbon Outlaw má plnou chuť s hřejivými karamelovými a vanilkovými podtóny. Naše tradiční kotlíková destilace nám pomáhá vyrábět skutečnou malosériovou whiskey. Stačí jeden doušek a myslíme, že nám dáte za pravdu, že jste nikdy nic podobného nepili. Intenzivní vůně, bohatá na karamel a vanilku s nádechem květin. Na patře: Mírně sladký a velmi bohatý Závěr: Dlouhý, zachovávající karamel a vanilku. Jako dobrý dezert

CENY:

Ultimate Spirits Challenge 91 PointsAmerican Distilling Institute 2013 

Gold MedalSan Francisco World Spirits Competition 2013 

Double Gold The Tasting Panel 94 Points

The Fifty Best Double Gold 2019

 

Velké věci nikdy nepřišly z komfortních zón. Nejsme tu, abychom šli po vyšlapané cestě. Protože na kvalitě záleží, věnujeme čas, vášeň a tvrdou práci potřebnou k vytvoření naší řemeslné whisky, jako žádná jiná.

Ručně dělaná. Destilováno s láskou. Pro dosažení nejvyšších standardů. Přicházíme z Houstonu v Texasu.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto