Neohodnoceno

Yellow Rose Outlaw bourbon

Nápad na whisky Yellow Rose se zrodil během jednoho večera mezi přáteli. Od té doby se naše pálenka postavila tradicím, získala ocenění a zapsala město Houston v Texasu na mapu světové whiskey. V souladu se svým názvem porušuje všechny tradiční bourbonové zákony. Je vyroben ze 100% texaské žluté kukuřice a zraje v malých sudech z amerického dubu přímo v Houstonu.

Skladem
Kód: 712
Značka: Yellow Rose
1 499 Kč
Kategorie: Whisky
Značka: Yellow Rose
Země původu: Houston USA
Obsah alkoholu: 46,0 %
Objem: 0,7 l
yellow rose outlaw bourbon whiskey
Novinka

V souladu se svým názvem porušuje všechny tradiční bourbonové zákony. Je vyroben ze 100% texaské žluté kukuřice a zraje v malých sudech z amerického dubu přímo v Houstonu.

Nápad na whisky Yellow Rose se zrodil během jednoho večera mezi přáteli. Od té doby se naše pálenka postavila tradicím, získala ocenění a zapsala město Houston v Texasu na mapu světové whiskey. Náš název je příznačný pro legendární postavu známou svou odvahou a nezávislou povahou. Jako Texasanům nám tvrdá práce není cizí. Každý den vstáváme s jediným cílem: vyrábět nejlepší whisky na světě. A děláme to přímo v srdci našeho oblíbeného města, kde místní počasí a vlhkost pomáhají zrát chutím, které jinde nenajdete.

Teplotní výkyvy 15–20 stupňů v této části Texasu dodávají našemu bourbonu jedinečné vlastnosti, kterých lze dosáhnout pouze zde. Ve skutečnosti je podíl naší andělské daně 15 % ročně, což činí naši whiskey mimořádně vzácnou a pro nás cennou. Bourbon Outlaw má plnou chuť s hřejivými karamelovými a vanilkovými podtóny. Naše tradiční kotlíková destilace nám pomáhá vyrábět skutečnou malosériovou whiskey. Stačí jeden doušek a myslíme, že nám dáte za pravdu, že jste nikdy nic podobného nepili. Intenzivní vůně, bohatá na karamel a vanilku s nádechem květin. Na patře: Mírně sladký a velmi bohatý Závěr: Dlouhý, zachovávající karamel a vanilku. Jako dobrý dezert

CENY:

Ultimate Spirits Challenge 91 PointsAmerican Distilling Institute 2013 

Gold MedalSan Francisco World Spirits Competition 2013 

Double Gold The Tasting Panel 94 Points

The Fifty Best Double Gold 2019