AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy
1 hodnocení

The Glenlivet Spectra

Nová limitovaná edice tří single malt whisky The Glenlivet je tou nejtajemnější sadou skotské whisky všech dob.

Skladem
Kód: 1165
Značka: The Glenlivet
2 999 Kč –23 % 2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Kategorie: Whisky
Značka: The Glenlivet
Země původu: Skotsko
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,2 l
734 1587377234 the glenlivet spectra 3x 02l limitovana edice
Akce Tip
2 999 Kč –23 %

Nová limitovaná edice tří single malt whisky The Glenlivet je tou nejtajemnější sadou skotské whisky všech dob. Elegantní černé balení The Glenlivet Spectra přichází na trh s tajným chuťovým profilem a bez jakýchkoliv bližších informací. Milovníci whisky si tak mohou pomocí interakce s webem značky otestovat svoje schopnosti rozpoznat její jednotlivé složky. Nasaďte sluchátka, naskenujte QR kód a ponořte se do degustace široké škály chutí jemného a ovocného stylu whisky značky The Glenlivet. V České republice je The Glenlivet Spectra k dispozici ve velmi omezeném počtu.

V jakém sudu whisky zrála? Bylo to po bourbonu či po sherry, jednalo se o první nebo druhé naplnění, jaký druh dřeva byl použit a hlavně jak dlouho v něm whisky zrála? The Glenlivet představuje whisky Spectra, nejnovější počin v kolekci speciálních mysteriózních whisky, které uvádí bez jakéhokoliv popisu. Ve světě přehlceném informacemi The Glenlivet boří zažité konvence a přináší digitální zážitek, pomocí kterého se milovníci whisky přenesou do multisenzorického světa, jež ohromí jejich smysly – a to zejména ty chuťové. Tajemné tipy udávají směr, avšak je na schopnosti každého objevit na patře i ty nejprchavější chuťové tóny, pojmenovat je a určit tak chuťový profil každé ze tří unikátních whisky v sadě The Glenlivet Spectra. Na konci degustace získá každý uživatel personalizovanou kartu s výsledky ukazující jak blízko k dekódování jednotlivých single malt whisky se dostal.

„V souladu s naším odvážným duchem, který se nebojí narušovat zažité tradice, jsme vytvořili inovativní degustační zážitek postavený na třech single malt whisky. Zakomponovat náš signaturní styl značky The Glenlivet do tří různých whisky, které společně budou dokonale souznět jako celek, byla velká výzva. Vzhledem k mysteriózní povaze kolekce Spectra jsme se snažili, aby každá chuťová nóta byla výrazná a co nejvíce rozpoznatelná,“ říká Master Distiller palírny The Glenlivet Alan Winchester, který za vznikem edice Spectra stojí a dodává: „Záměrně uvádíme The Glenlivet Spectra bez jakýchkoliv informací, abychom nic neprozradili. Chceme aby fanoušci whisky s pomocí digitálního světa zapojili smysly a otestovali své chuťové schopnosti odhalit všechny složky whisky.“

Každá ze tří 20cl lahví luxusní single malt whisky The Glenlivet Spectra je uložena v inovativním skládacím boxu rozděleném na tři přihrádky. Design každé z nich je navržen tak, aby jemně dokresloval její chuťový profil. K odhalení kompletního chuťového profilu a informací o sudech whisky The Glenlivet Spectra dojde později během roku 2020. 

Spectra je pátou v řadě mysteriózních whisky z palírny The Glenlivet po vydaných edicích Alpha, Cipher, Code a Enigma. V roce 2013 byla vydána první edice Alpha, v roce 2016 edice Cipher, Code následovala v roce 2018 a Enigma byla uvedena v roce 2019. Všechny lahve byly vydány bez degustačních poznámek a zákazníci je odhalovali pomocí různých indicií.

Sada tří 20cl whisky, obsah alkoholu 40 %

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto