1 hodnocení

Pircher Botanical Pomelo Gin

Zrozen “v Alpách”, v barech jako doma. Směs botanických bylin dává tomuto suchému ginu vlastní osobitou duši.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1021
Značka: Pircher
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Kategorie: Alkohol
Značka: Pircher
Země původu: Itálie
Obsah alkoholu: 42,0 %
Objem: 0,7 l
Položka byla vyprodána…

Zrozen “v Alpách”, v barech jako doma PIRCHER BOTANICAL POMELO GIN

Směs botanických bylin dává tomuto suchému ginu vlastní osobitou duši.

Pro tento gin z destilerie Pircher jsou charakteristické chutě borůvky, nádech citrusových plodů v kombinaci s různými bylinkami, především bobulovité, pak také koriandr, rozmarýn, přírodní šťáva z pomela a nesmíme zapomenout na tajné přísady.

 

„ars distillandi aurum potabile“ – „tekuté zlato destilačního umění“, tak se ve středověku nazývaly obzvláště vydařené destiláty. Lihovar Pircher zůstal těmto nárokům věrný po celou svou historii. Jeho počátky sahají do doby založení Řádu německých rytířů okolo roku 1198. Kolem roku 1215 daroval císař Friedrich II. klášterním bratrům z Lana kostel. Ve stejné době jim papež Bonifác IX. předal i lanskou farnost. O tehdejším provozu lihovaru se moc zpráv nedochovalo. Oficiální zahájení činnosti lihovaru spadá až do roku 1884, kdy byl zrušen klášter Řádu německých rytířů.

Destilací ročně projde více než 25 000 tun ovoce. I přes velké množství je jméno Pircher zárukou vysokého standardu. Od výběru ovoce přes optimální proces destilace a kontroly výroby až po jedinečné umění vyrobit trvale vrcholně hodnotná cuvée zůstává palírna věrná historickému nároku: „ars distillandi aurum potabile“

Potěší Vás především chutí, překvapí vzhledem. Jemná pálenka Williams Pálenka vyrobená z jihotyrolské odrůdy hrušek Williams-Christ se produkuje výhradně z čerstvých a zralých plodů. Firma Pircher, kde se výrobek vyrábí a plní, je zárukou nejvyšší kvality. Z lásky k mimořádným událostem a ze zkušeností, vzniká Pircher Williams, jihotyrolský destilát plný chutě a vybrané kvality pro skutečné znalce.
Pálenka Williams od firmy Pircher je jedničkou na evropském trhu.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto