Neohodnoceno

My Father The Judge Grand Robusto

Nový přírůstek do velmi úspěšné řady doutníků My Father s názvem The Judge byl vytvořen na počest dobrého přítele rodiny Garcia, právníka (The Judge v překladu “právník”).

Skladem
Kód: 292
Značka: My Father Cigars
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: My Father Cigars
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Grand Robusto
Doba kouření: 65 - 80 min.
Délka (cm): 12,7 cm
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 60
Ring Gauge (cm): 2,38 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 23 ks
Krycí list: Ecuador Sumatra
Vázací list: Nicaragua Corojo a Criollo
Náplň: Nicaragua
Cena: uvedená cena je za 1 ks doutníku

U doutníku My Father The Judge Grand Robusto při prvním přivonění je jasné, že se jedná o velmi aromatický doutník, patrné jsou příjemné tóny kakaa, mandarinky, karamelu, koření a kávy. I po zapálení chuťový profil a vůně drží vysokou laťku, osloví nás podmanivá vůně orientálního koření, slaných arašídů, čokolády, preclíků, čerstvě upečeného chleba a štiplavého červeného pepře. Jedná se spíše o sladší doutník, v některých fázích vás doslova překvapí výraznou vůní čokolády s poznámkami pražených oříšků. The Judge je zkrátka skvělý doutník, dokonale vyvážený, komplexní a výrazný.

Nový přírůstek do velmi úspěšné řady doutníků My Father s názvem The Judge byl vytvořen na počest dobrého přítele rodiny Garcia, právníka (The Judge v překladu “právník”). Balení je na rozdíl od původní řady My Father v kaštanově hnědých barvách a pod prstýnkem je proužek s nápisem The Judge. Na krabicích je vyobrazena krásná litografie z roku 1905 představující elegantně oblečeného muže v kabátu Viktoriánské éry kouřícího doutník. The Judge je o něco výraznější a silnější než původní klasická verze, obalený je krycím listem Sumatra Oscuro, plnivo je tvořeno tabákem Corojo & Criollo. Tabák pochází výhradně z rodinných plantáží La Bonita Two, El Pedrero a San Rafael.

1. místo TOP 25 Cigar of the Year 2017 dle magazínu Cigar Journal
7. 
místo TOP 25 Cigar of the Year 2017 dle magazínu Cigar Aficionado - 93 bodů ze 100

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto