AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy
Neohodnoceno

My Father La Promesa Petit Robusto

Název La Promesa znamená v překladu “slib”, který dal Pepín své rodině a po téměř 18 letech jej beze zbytku splnil. Čtěte celý příběh doutníku níže.

Skladem
Kód: 295
Značka: My Father Cigars
255 Kč 210,74 Kč bez DPH
Kategorie: My Father Cigars
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Petit Robusto
Doba kouření: 45 - 60 min.
Délka (cm): 11,4 cm
Délka (inch): 4 1/2
Ring Gauge (inch): 50
Ring Gauge (cm): 1,98 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: Ecuadorian Habano
Vázací list: Nicaragua
Náplň: Nicaragua

Povrch těla doutníku My Father La Promesa Petit Robusto  je sametově hladký a olejnatý, opatřený nádherným, vysokým prstýnkem s ornamentálními vzory a růžovou stužkou na jeho patě. Doutník má tmavší hnědou barvu v odstínu espressa. Krátce po zapálení nás doutník překvapí svou jemností s perfektně vyváženou chutí čerstvě pražené kávy a oříšků. Chuť je velmi decentní a krémová. V pozdějších fázích se dostavují nevtíravé poznámky černého pepře, zemitosti a pravé kůže. Vynikající doutník, který si vychutnáte v jakoukoliv denní dobu, velmi jemný chuťový profil a perfektní zpracování z něj dělají horkého favorita na první pozice v žebříčku bestsellerů.

Většina doutníků má za sebou nějaké příběh a ne jinak je tomu i u této novinky, kterou představila firmy My Father na veletrhu IPCPR 2019. V roce 2001, když zakladatel značky José "Pepín" García odešel sám z Kuby, slíbil své rodině, že její odkaz bude šířit dál a s výrobou ručně balených doutníků, kterou se rodina po generace zabývala, bude pokračovat i novém působišti v Nikaragui. Dnes patří jeho firma My Father mezi nejúspěšnější výrobce prémiových doutníků na světě, disponuje vlastní továrnou a honosným sídlem v Americkém Miami. Název La Promesa znamená v překladu “slib”, který dal Pepín své rodině a po téměř 18 letech jej beze zbytku splnil.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto