AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy
3 hodnocení

Loch Lomond 2023 Open Special edition se skleničkami

Tato speciální edice single malt z jezera Loch Lomond oslavuje partnerství palírny s The Open Championship a jejím golfovým ambasadorem Colinem Montgomeriem. 

Skladem
Kód: 1812
Značka: Loch Lomond
1 349 Kč –11 % 1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Kategorie: Zvýhodněné sety
Značka: Loch Lomond
Země původu: Skotsko
Obsah alkoholu: 46,0 %
Objem: 0,7 l
loch lomond the open 2023 special edition gift set with 2x glasses whisky
Akce
1 349 Kč –11 %

Tato speciální edice single malt z jezera Loch Lomond oslavuje partnerství palírny s The Open Championship a jejím golfovým ambasadorem Colinem Montgomeriem. Tento single malt u příležitosti 151.
Open v Royal Liverpool v roce 2023 zkoumá vliv povrchové úpravy sudového vína Rioja na typický styl palírny. Tato dárková sada obsahuje pár značkových degustačních sklenic, takže si můžete odskočit a užít si mistrovství, když odpaluje.

Vůně: Květinové tóny růže, měkkého ovoce, broskve a hrušky.
Chuť: Červené bobule a ovocné sady. Malina a broskev, krémová vanilka a hořká čokoláda.
Závěr: Středně dlouhý, nádech kouře ustupuje trvajícím ovocným tónům.

Přestože v průběhu minulých staletí pracovalo v okolí jezera Loch Lomond několik palíren, jediná, která se zde nachází v současnosti a nese toto slavné jméno, byla založena až v r. 1965. Palírna je kuriózní tím, že má tři typy kotlů - tradiční kotlíkový, lomondský a kontinuální kolonu. Díky tomu je palírna schopná vyrábět několik různých druhů sladové whisky (značky Loch Lomond, Craiglodge, Croftengea, Inchfad, Inchmoan, Inchmurrin, Old Rhosdhu), ale i whisky obilnou a míchanou.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto