Neohodnoceno

Liga Undercrown Shade Tubo

Doutníky Undercrown byly vytvořeny baliči z továrny jako dostupná variace na doutníky Liga Privada, které jim byly zakázány kouřit. Po jejich úspěchu u zákazníků bylo rozhodnuto vytvořit Connecticut verzi doutníků Undercrown. 

Skladem
Kód: 1713
Značka: Drew Estate
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Kategorie: Drew Estate
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Toro
Doba kouření: 65 - 75 min
Délka (cm): 15,2 cm
Délka (inch): 6
Ring Gauge (inch): 50
Ring Gauge (cm): 2
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 10 ks
Krycí list: Connecticut Ecuador
Vázací list: Sumatra
Náplň: Dominican Criollo '98 a Corojo

Doutníky Undercrown byly vytvořeny baliči z továrny jako dostupná variace na doutníky Liga Privada, které jim byly zakázány kouřit. Po jejich úspěchu u zákazníků bylo rozhodnuto vytvořit Connecticut verzi doutníků Undercrown. Master blender firmy Drew Estate Willy Herrera opět oslovil baliče aby připravili doutník který by ho uspokojil, společná práce na vytvoření té pravé směsi trval více než rok. Unkátní blend obsahuje fillery Dominican Criollo '98 a tabáky Criollo a Corojo z Nikaraguy, vázací list pochází ze Sumatry a krycí list je Connecticut z Ekvádoru. 

Směs má vyváženou a jemnou chuť, doutníky jsou středně silné s bohatou chutí. V chuti jsou cítit tóny ořechů, jemné koření, smetana a na závěr nasládlý finish. Tyto jemné smetanové doutníky dokáží ohromit i kuřáka který preferuje spíše plňější chutě.

Síla: střední 6/10 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto