Neohodnoceno

Liga Privada Unico UF-13

Doutníky z řady Liga Privada Unico jsou extra speciální, vyjímečné, produkované v extrémně malém množství a jsou opravdu delikátní.

Skladem
Kód: 1590
Značka: Drew Estate
348 Kč 287,60 Kč bez DPH
Kategorie: Drew Estate
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Robusto
Doba kouření: 60 - 75 min.
Délka (cm): 12,7
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 52
Ring Gauge (cm): 2,06
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 12 ks
Krycí list: Connecticut (Broadleaf Dark Mediums)
Vázací list: Brazil (Mata Fina)
Náplň: Honduras & Nicaragua
Cena: uvedená cena je za 1 ks doutníku

Při nekonečném hledání perfektní směsi pro řady Liga Privada byly vytvořeny stovky variant, většina z těchto směsí neprojde do produkce z důvodu nevyvážené chuti, vzácností použitého tabáku, cenové náročnosti, jen několik směsí splnilo kriteria na vytvoření prodejní verze. Každý z těchto doutníků je unikátní, proto jsme se rozhodli vytvořit řadu Liga Privada Unico a nabídnout tyto unikátní doutníky milovníkům tabáku. Každý jeden doutník je unikátní jak použitou směsí tak i vitolou ve které nejlépe vynikne jeho charakteristika. Doutníky z řady Liga Privada Unico jsou extra speciální, vyjímečné, produkované v extrémně malém množství a jsou opravdu delikátní.

Toto robusto obsahuje jedinečnou směs tabáků která není obsažená v žádném jiném doutníku Drew Estate. Tato silná směs nejlépe vynikne v tomto rozměru, krycí list je Havana seed Connecticut, jedná se o stejný list který je použitý u doutníků Liga Privada T52, vázací list pochází z Brazílie, v náplni je směs tabáků z Nicaragui a Hondurasu, doutníky jsou vyráběny ze sedmi různých tabáků. Jejich původ vychází z tvorby řady Liga Privada T52, bylo vytvořeno mnoho verzí, do nejužšího finále postoupily verze T52 - 3 (finální blend pro T52) a T52 - 4, tento blend však byl vynikající tak si ho Jonathan Drew nechal pro sebe stále vyrábět, postupem času se rozhodlo o vytvoření verze pro prodej. Tento blend se vyznačuje mimořádnou silou, bylo potřeba udělat ještě mnoho úprav pro zvýraznění chutí než bylo možné představit produkční verzi. Při tvorbě byly použity pouze nejlepší extrémně fermentované tabáky. Doutníky jsou dodávané v krabicích o obsahu 12 kusů, nejedná se o limitovanou edici, tyto doutníky jsou průběžně vyráběné v malých sériích vždy když jsou dostupné potřebné tabáky. Jedná se o velmi silné doutníky s výraznou chutí, v chuti jsou cítit zejména silné tóny koření, zemitost, espresso a cedr. Doba kouření cca 1:30. Doutníky se budou s věkem ještě zlepšovat a jednotlivé chuti se propojí.

 

Jonathan Drew a Marvin Samel nejsou průměrní výrobci doutníků, jejich příběh nezačíná na Kubě ani u otců v doutníkové branži. Začalo to snem a díky jejich schopnosti dělat pořádně, udělali Drew Estate jednoho z předních výrobců doutníků na světě. Dva bratři z New Yorku začali v malém…. V malém obchůdku o velikosti 16 čtverečních stop ve World Trade Center v NYC. Na konci roku 1998 se Jonathan Drew přestěhoval do Esteli v Nikaragui s nadějí že vyrobí něco úžasného. Spal na matraci nad fabrikou a jeho sen se stal skutečností. Poznejte moderní a svěží značku Drew Estate

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto