DOVOLENÁ - všechny přijaté objednávky budou odeslány v pondělí 17.06.2024
1 hodnocení

Level Gin Premium dárková kazeta

Oceňovaný španělský gin, vyroben z pšeničného alkoholu, ve kterém je jalovec macerován a destilován v kombinaci s různými rostlinnými látkami, zejména kardamonem, pomerančovým květem a grapefruitem. Krásné dárkové balení.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 817
Značka: Level
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Alkohol
Značka: Teichenné S.A.
Země původu: Španělsko
Obsah alkoholu: 44,0 %
Objem: 0,7 l
Položka byla vyprodána…

Oceňovaný španělský gin, vyroben z pšeničného alkoholu, ve kterém je jalovec macerován a destilován v kombinaci s různými rostlinnými látkami, zejména kardamonem, pomerančovým květem a grapefruitem. Doslova famózní výbuch chutí.

Kdo má rad tento druh alkoholu, jistě ocení perfektní chuť, svěží dizajn i vynikající drinky.

Level Gin je vysoce aromatický gin, ve kterém převládá květinové aroma, které se skvěle kombinuje s jalovcem. Elegantní, ostré patro odhaluje základní rysy dobrého ginu, který můžete pít čistý nebo s mixéry. Třikrát destilovaná pálenka infuzovaná středomořskými botaniky a připravovaná v tradičních měděných nádobách.

Hlavní botanické složky tvořící prémiový gin:
Jalovec, Koriandr, Citrón, Oranžový Kořen Angelica, Kardamon, Grapefruit, Oranžový květ.

 

O značce:

Teichenné, s.a. je rodinný podnik zabývající se výrobou lihovin a destilátů. Byl založen v roce 1956 dědečkem současného manažera Marcem Teichenovým. V té době se pálilo ručně a prodej byl omezen na nejbližší regiony. Teprve v 70. letech se výroba rozšířila, svého otce nahradila dcera Joan Teichenné. Jejím úkolem bylo vytvořit širokou škálu produktů s tou nejlepší kvalitou. Lihovar Teichenné uvedl na trh své „Schnapps“, sladké ovocné likéry střední třídy, které představovaly na konci 80. let novinku. Level Premium gin je premiový London dry gin, který obsahuje jalovec, koriandr, pomerančovou kůru, skořici z Cejlonu a kardamon. Aroma je silně květinové, můžete cítit sušenou kůru španělských pomerančů a citronů, cejlonskou skořici a jalovec. V chuti dominují pomerančové květy, které se skvěle snoubí s chorvatským jalovcem, koriandrem a kardamomem, které také dotvářejí kořeněný závěr.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto