AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy
Neohodnoceno

Indian Motorcycle Maduro Robusto

Indian Motorcycle Maduro Robusto doutník na oslavu značky motorek Indian. Doutník Indian Motorcycle je výtvorem Rockyho Patela a Phila Zanghi.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 421
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Indian Motorcycle
Výrobce: Debonaire Cigars
Země původu: Dominikánská Republika
Formát doutníku: Robusto
Doba kouření: 60 - 75 min.
Délka (cm): 12,7 cm
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 50
Ring Gauge (cm): 1,98 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: Broadleaf Maduro
Vázací list: Dom. Republika
Náplň: Dom. Republika a Centrální Amerika
Položka byla vyprodána…

Indian Motorcycle Maduro Robusto doutník na oslavu značky motorek Indian. Doutník má úžasný krycí list bez žilek. kvalitní doutník ze stáje Indian Motorcycle s tmavým krycím listem Maduro a se silnější, výraznější chuti. Nádherná vůně před zapálením se nese i celou dobu v chuti při kouření. Doutník není nijak zvlášť sladký, každopádně je v něm cítit taky čokoláda a jemně, skoro zanedbatelně chilli v pozadí. Tah a hoření bez problému a k tomu kvalitní porce dýmu. Doutník Indian Motorcycle je výtvorem Rockyho Patela a Phila Zanghi.

Jedna z naších oblíbených značek ve One & Only.

Společnosti Indian Motorcycle, America’s First Motorcycle Company a Debonaire se spojily, aby zachytily podstatu dědictví této značky pomocí nové ultra prémiové řady doutníků. Od roku 1901 vyrábí Indian Motorcycle jedny z nejznámějších amerických motocyklů typu V-twin. Raná 20. léta byla pro vzestup značky Indian Motorcycle důležitá, protože v nich bylo uvedeno na trh několik ikonických modelů. V roce 1920 byl představen první Indian Scout. V roce 1923 společnost změnila své jméno z The Hendee Manufacturing Company na The Indian Motocycle Company. Tyto doutníky jsou směsí nejvyhledávanějších středoamerických dominikánů, vyráběných v americe.

 

Společnosti Indian Motorcycle, America’s First Motorcycle Company a Debonaire se spojily, aby zachytili podstatu dědictví této značky pomocí nové ultra prémiové řady doutníků. Od roku 1901 vyrábí Indian Motorcycle jedny z nejznámějších amerických motocyklů typu V-twin. Raná 20. léta byla pro vzestup značky Indian Motorcycle důležitá, protože v nich bylo uvedeno na trh několik ikonických modelů. V roce 1920 byl představen první Indian Scout. V roce 1923 společnost změnila své jméno z The Hendee Manufacturing Company na The Indian Motocycle Company. Tyto doutníky jsou směsí nejvyhledávanějších středoamerických dominikánů, vyráběných v americe.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto