Neohodnoceno

Indian Motorcycle Habano Robusto

Indian Motorcycle Habano Robusto doutník na oslavu značky motorek Indian. Doutník Indian Motorcycle je výtvorem Rockyho Patela a Phila Zanghi.

Skladem
Kód: 1372
189 Kč
Kategorie: Indian Motorcycle
Výrobce: Debonaire Cigars
Země původu: Dominikánská Republika
Formát doutníku: Robusto
Doba kouření: 60 - 75 min.
Délka (cm): 12,7 cm
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 50
Ring Gauge (cm): 1,98 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: Habano Ecuador
Vázací list: Dom. Republika
Náplň: Dom. Republika a Nikaragua
indian motorcycle habano toro 800x600
Novinka

Indian Motorcycle Habano Robusto doutník na oslavu značky motorek Indian. Doutník má úžasný krycí list bez žilek. Doutník má hladký krycí list Habano. Bohatá chuť čokolády, kůže a trochou koření, co dělá z tohohle kousku jednoduchý, zato kvalitní doutník. Tah a hoření bez problému a k tomu kvalitní porce dýmu. Doutník Indian Motorcycle je výtvorem Rockyho Patela a Phila Zanghi.

Jedna z naších oblíbených značek ve One & Only.

Společnosti Indian Motorcycle, America’s First Motorcycle Company a Debonaire se spojily, aby zachytily podstatu dědictví této značky pomocí nové ultra prémiové řady doutníků. Od roku 1901 vyrábí Indian Motorcycle jedny z nejznámějších amerických motocyklů typu V-twin. Raná 20. léta byla pro vzestup značky Indian Motorcycle důležitá, protože v nich bylo uvedeno na trh několik ikonických modelů. V roce 1920 byl představen první Indian Scout. V roce 1923 společnost změnila své jméno z The Hendee Manufacturing Company na The Indian Motocycle Company. Tyto doutníky jsou směsí nejvyhledávanějších středoamerických dominikánů, vyráběných v americe.

Zpět do obchodu