4 hodnocení

IAS Iconic Art Spirits Penderyn Single Malt 2016

Jednosladová whisky zrající v sudech, v nichž před ní zrál bourbon a portské víno. Iconic Whisky Single Malt 2016 je oceněna několika prestižními cenami. Limitovaná edice 102 ks.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1405
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Kategorie: Alkohol
Značka: Penderyn
Výrobce: Iconic Art Spirits
Země původu: Spojené království
Zrání: Ex-Bourbon + Port Casks
Obsah alkoholu: 42,0 %
Objem: 0,7 l
Položka byla vyprodána…

Jednosladová whisky zrající v sudech, v nichž před ní zrál bourbon a portské víno. Roky v nich strávené dodaly této whisky bohatou a jedinečnou aroma, kterou je možné dosáhnout pouze časem a trpělivostí. Iconic Whisky Single Malt 2016 je oceněna několika prestižními cenami. Svou neobyčejnou chutí si získává srdce nejen odborníků, ale i nadšenců whisky z celého světa.

Limitovaná edice 102 ks.

Její původ nacházíme v lihovaru Penderyn – byl založen ve Walesu jako první whisky lihovar. V roce 2004 z něj poprvé vyšla hotová whisky. Jeho poloha byla pečlivě vybrána kvůli dodávkám čerstvé pramenité vody. Nachází se na jižním cípu pohoří Brecon Beacons. Toto historické místo dává identitě značky osobitou esenci a je v hlubokém spojení s velšskou tradicí. Vyzrálá whisky vyráběná v Penderyn je považována za jednu z nejlepších single malt whisky na světě. Lihovar se těší mezinárodní oblibě a za ty roky, co vyrábí alkohol čistý jako Waleské zlato, získal několik ocenění.

 

Distilled: 2016

Bottling date: 11.6.2021

Approved by: Tom Bogdanski

Origin: Waves

 

IAS je nezávislá firma, kterou řídí stejná skupina lidí, kteří stojí za značkou Dictadoru. Může se zdát, že se jedná o další sérii rumů, ale opak je pravdou. IAS nabízí opravdový chuťový zážitek, který nelze najít v klasickém portfoliu Dictadoru.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto