AKCE: AJ FERNANDEZ, OSCAR VALLADARES a Jiný ALKOHOL
Neohodnoceno

Doutníkový zapalovač Colibri Daytona Černá

Luxusní zapalovač od výrobce Colibri.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 61
Značka: Colibri
1 550 Kč 1 280,99 Kč bez DPH
Kategorie: Zapalování
Záruka: 2 roky
Výrobce: Colibri
Typ: Daytona
Hoření: jedno tryskový plamen, plynový
Barva: matná černá
Typ balení: dárková krabička výrobce Colibri
Země původu: USA
Kód produktu: LI770T1
Položka byla vyprodána…

Luxusní zapalovač od výrobce Colibri. Daytona je inspirován vzrušující a přesnou akcí automobilových závodů. Daytona, je postaven pomocí nejmodernější technologie, pohání ho robustní jednoproudový tryskový plamen umístěný v horní části těla. Plamen se zapaluje spouští umístěnou vpravo a je poháněn velkým plynovým zásobníkem na levé straně, který je umístěn vertikálně, aby zvýšil celkovou kapacitu paliva o 50 % – což vyžaduje méně častý nákup plynu do zapalovače.

Nádrž je také reflexně zabarvená do modře pro rychlé zjištění hladiny paliva. Na přední a zadní straně těla je šest otvorů pro přívod vzduchu, které napájejí plamen dostatkem kyslíku. Velký spirálový mosazný seřizovač paliva ve spodní části usnadňuje „jízdu na plný plyn“. Doporučujeme plnit kvalitním vícekrát destilovaným plynem Colibri. 

Fotografie v provedení modrá-černá pouze pro ilustraci plamenů. Zapalovač je dodáván prázdný, bez plynu. Plyn je nutné dokoupit.

 

Colibri Daytona

Společnost Colibri se neúnavně zaměřuje na technické i stylistické inovace a vyrábí kolekci kuřáckých doplňků, které ztělesňují ducha nadčasové kvality, stylu bez námahy a tradice v kombinaci s moderností a sebevědomým životem.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto