AKCE: AJ FERNANDEZ, OSCAR VALLADARES a Jiný ALKOHOL
1 hodnocení

Dictador Parrafo Borbón 2001

Dictador Párrafo je limitovaná edice ročníků, které osobně vybral a vytvořil Dictador’s Master Blender Hernan Parra. Limitovaná edice 295 lahví.

Skladem
Kód: 937
Značka: Dictador
2 899 Kč 2 395,87 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy nad 2000 Kč
Značka: Dictador
Země původu: Kolumbie
Obsah alkoholu: 44,0 %
Objem: 0,7 l

Dictador Párrafo je limitovaná edice ročníků, které osobně vybral a vytvořil Dictador’s Master Blender Hernan Parra.

Tato mnoha letá práce přinesla ovoce v podobě sbírky vynikajících rumů zrající v americkém dubu a dokončeny v sudech po sherry a portském.

Dictador Parrafo Borbón 2001 44%

Limitovaná edice 295 lahví.

Vynikající kvalita rumů této řady je toho důkazem a řemeslná zručnost rodiny Parra a jejich několikagenerační zkušenosti to pouze potvrzují.

 

Vůně: Nejprve se objeví náznaky dobře vyzrálého koňaku, které ustoupí jablečnému koláči, červené třešně, datle, fíky a tóny hořké čokolády. Kandovaná pomerančová kůra přijde jako poslední.

Chuť: Vintage kůže, tmavé třešně, sladký pomeranč, zemité tóny lanýžů a oříškových pralinek. Sladké, jemné a chutné!

Závěr: Jemné mandarinkové tóny, trocha krvavého pomeranče a náznak skořice.

 

Dictador je kolumbijský rum, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.

 

Dictador, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.


Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto