Neohodnoceno

Deadhead Original 6y

Na rozdíl od jeho poněkud morbidní láhve, rum je skutečnou lahůdkou. 

Skladem
Kód: 1282
Značka: Deadhead
919 Kč 759,50 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy do 1000 Kč
Značka: Deadhead
Země původu: Mexiko
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,7 l

Na rozdíl od jeho poněkud morbidní láhve, rum je skutečnou lahůdkou. Deadhead rum je ideální pro popíjení po večeři, je plný aroma a skvělé chuti, skvělá volba pro použití v prémiových drincích. Má bohatou jantarovou barvu, s náznakem nasycené vůní kávy, čokolády, nového koření, skořice a muškátového oříšeku, spolu s přidanou příchutí hřebíčku, anýzu a karamelu. Dlouhý pikantní záver.

Lihovar byl založen roku 1945 ve Veracruz v Mexiku. Tuto značku vytvořil Kim Brandy. Rum je destilovaný ze směsi melasy a šťávy z cukrové třtiny, která je kvašena přes lokální vzdušné kvasinky a poté je dvakrát destilovaný metodou Pot-Still.
Poté se filtruje přes dřevěné uhlí a zraje šest let v sudech po sherry.

Tento jedinečný proces vytváří i jedinečný rum. Má lehce nasládlou vůni s tóny vanilky, skořice, karamelu, nové koření, kakaa, anýzu a náznak citrusů. Chuť je suchá, dřevitá, vystupuje vanilka a spálený dub.

Lihovar byl založen roku 1945 ve Veracruz v Mexiku. Tuto značku vytvořil Kim Brandy. 

Na rozdíl od jeho poněkud morbidní láhve, rum je skutečnou lahůdkou. Deadhead® Rum je ideální pro popíjení po večeři, je plný aroma a skvělé chuti, skvělá volba pro použití v prémiových drincích.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto