Neohodnoceno

Crystal Head Vodka

Ultra prémiová vodka výjimečné čistoty a kvality, přirozeně jemná, balená v unikátní láhvi. 

Skladem
Kód: 1815
Značka: Crystal Head
1 198 Kč 990,08 Kč bez DPH
Kategorie: Jiný alkohol
Značka: Crystal Head
Země původu: Kanada
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,7 l
thumb 1000 700 1446199173 crystal head vodka
Novinka

Ultra prémiová vodka výjimečné čistoty a kvality, přirozeně jemná, balená v unikátní láhvi.

Čtyřikrát destilovaná, třikrát filtrovaná přes vzácné Herkimer diamanty, vyrobená absolutně bez přísad. Inspirována legendou o třinácti křišťálových lebkách.

K vytvoření skutečně unikátní vodky, jsme jeli na místo s čirou vodou a nedotčenou půdou. Jaké lepší místo než Newfoundland v Kanadě, kde nedostižná přírodní krása a čistota spočívá v srdci kultury bohaté na tradice a legendy.

Čtyřnásobný proces destilace udělal Crystal Head Vodku tak čistou, jak jen vodka může být, ale pátrání po téměř mystické čistotě pokračovalo. V poslední fázi se vodka filtrovala přes 500 milionů let staré krystaly, známé jako Herkimer diamanty. Tyto krystaly křemene se vyskytují jen na několika málo místech na světě, včetně Herkimeru v oblasti New Yorku a v některých regionech v Tibetu a Afghánistánu. Možná proto, že pocházejí ze stejného materiálu, ze kterého byly původní křišťálové lebky, předpokládá se, že mají podobnou spirituální sílu.

Výsledkem byla naprosto dokonalá vodka, bez jakýchkoliv přísad. Bez glycerolu (přísada nemrznoucích směsí), bez citrusových olejů (používá se na hubení hmyzu) a bez cukru. Nebylo potřeba nic přidávat, protože výsledná chuť vodky byla přirozeně jemná a čistá. Nakonec jedinými potřebnými složkami byla lahev a čistý destilát.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto