Neohodnoceno

Cognac Park Borderises Mizunara

Jedinečné spojení cognaců single cru Borderies s dubovými sudy Mizunara. Mizunara je původní japonská odrůda dubu, která se používá ke staření japonských prémiových značek alkoholu.

Skladem
Kód: 1752
Značka: Cognac PARK
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Kategorie: Jiný alkohol
Značka: Cognac PARK
Země původu: Francie
Typ zboží: Koňak
Obsah alkoholu: 43,5 %
Objem: 0,7 l
Cognac Park Borderises Mizunara
Novinka

Jedinečné spojení cognaců single cru Borderies s dubovými sudy Mizunara. Mizunara je původní japonská odrůda dubu, která se používá ke staření japonských prémiových značek alkoholu. Cognac vyzrálý v sudech z Mizunary má jemnou zakulacenou chuť a květinovou vůni. Tento cognac přináší hluboký chuťový prožitek s kořeněnými tóny.

Speciální směs cognacu Cognac Park Borderies pochází výhradně z idylické oblasti Borderies, z rodinného zlata. Zvláštními znaky typickými pro Borderies jsou jemné květinové vůně a lehké chutě, cognac má hladký přechod od VSOP kvality k XO. Díky promyšlené pozornosti věnované procesu stárnutí tohoto cognacu, tato konkrétní směs je opravdu jediná svého druhu a určená pro uspokojení těch, kteří jsou zvědaví a chtějí cognac s výraznou individualitou. Doba staření v dubových sudech je 15 let.

Doporučujeme konzumovat bez ledu a pro gurmány doporučujeme vychutnat si Borderies s kouskem karamelu.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto