DOVOLENÁ - všechny přijaté objednávky budou odeslány v pondělí 17.06.2024
1 hodnocení

Barceló Imperial Onyx 10 y.o. 0,7 l (dárkové balení 2 sklenice)

Nejnovější a zcela výjimečný přírůstek portfolia společnosti Ron Barceló – Imperial Onyx. Bohatá směs prémiových rumů (unikátní směs z cukrové třtiny) starších 10ti let. Dárkové balení 2 sklenice.

Skladem
Kód: 1357
Značka: Barceló
1 169 Kč 966,12 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy
Značka: Barceló
Země původu: Dominikánská republika
Obsah alkoholu: 38,0 %
Objem: 0,7 l

Nejnovější a zcela výjimečný přírůstek portfolia společnosti Ron Barceló – Imperial Onyx.

Dárkové balení 2 sklenice.

Bohatá směs prémiových rumů (unikátní směs z cukrové třtiny) starších 10ti let zrajících v sudech po bourbonu vypálených na "heavy char”, dvakrát touastovancýh sudech – tím se hodně liší od ostatních prémiových rumů, které dozrávají v klasicky vypálených sudech. Rum je filtrován přes stříbro a onyxové kameny, ty dávají Imperialu Onyx mystickou chuť a barvu, která charakterizuje tento jedinečný rum.

Barceló Imperial Onyx má jantarově mahagonovou barvu se silným strukturovaným tělem. Chuťový profil: toastové aroma s jemným nádechem třešní, kávy a sušeného ovoce, hluboké tóny dřeva a vanilky, které vytvářejí intenzivní pocit, končící dlouhou a trvalou chutí v ústech.

 

Historie značky Barceló se začala psát roku 1929, když mladý podnikatel Julián Barceló přijel ze Španělska do Dominikánské republiky s jasnou vizí: vyrábět rum, jaký svět ještě neochutnal. O rok později, v době, kdy bylo mladému Španělovi pouhých 26 let, založil společnost Barceló & Co

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto