DOVOLENÁ - všechny přijaté objednávky budou odeslány v pondělí 17.06.2024
12 hodnocení

Barceló Imperial Mizunara Cask

Třetí řada z této kolekce Barceló Rare Blends ( Porto, Maple a Mizunara ) je tady v Česku. NOVINKA! Barceló Imperial Mizunara Cask

Skladem
Kód: 2026
Značka: Barceló
1 498 Kč 1 238,02 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy
Značka: Barceló
Země původu: Dominikánská republika
Obsah alkoholu: 43,0 %
Objem: 0,7 l
mizunara 2.2
Novinka Tip

Třetí řada z této kolekce Barceló Rare Blends ( Porto, Maple a Mizunara ) je tady v Česku. NOVINKA! Barceló Imperial Mizunara Cask

Vzešel z třtinových plantáží Dominikánské republiky, uzrál v sudech od japonské whisky. MIMOŘÁDNĚ VZÁCNÝ PRODUKT

 

Na cestě z plantáží v Dominikánské republice do láhve Barceló Imperial získává prestiž a dokonalost, které ho staví do pozice nejvíce oceňovaného dominikánského rumu na světě.

 

Maestro Ronero se nechal inspirovat ikonickou rodinou rumů Imperial a začal využívat sudy z nejrůznějších oblastí. Jeho odborný cit dal vzniknout alkoholickým nápojům vynikajících kvalitativních a organoleptických vlastností. Tento neotřelý přístup stál i za zrozením Barceló Imperial Mizunara Cask.

Barceló Imperial Mizunara Cask je součástí výjimečné sbírky rumů Barceló Rare Blends Collection. Tyto rumy tvoří nektar z nejjemnější výběrové dominikánské cukrové třtiny, kterou pěstujeme na plantážích. Konečný produkt vzniká zráním našich nejlepších rumů v dubových sudech s různou mírou vypálení, které jsou předtím pečlivě vybrány našimi mistry bednáři.

Poté, co proběhne mísení (blend) je Mizunara Cask uložen k zrání v původních, nových japonských dubových sudech za účelem dosažení požadovaných vlastností a jedinečné chuti, které dodají tomuto nabitému rumu rysy jedinečnosti.

Stylem ntenzivní s uspořádaný, Barceló Imperial Mizunara Cask je vynikající rum, stvořený k tomu aby ohromoval ty nejnáročnější chutě. Harmonie pro smysly.

 

CHUŤOVÉ VLASTNOSTI

Intenzivní jantarová barva s odlesky mědi. Rum ve sklenici zanechává jemné slzy. Vůně opáleného dubového dřeva doplňují vanilka, tóny santálu, kokosu a zázvoru.V chuti se opakují dlouhé dřevité tóny vnímané v aroma, s dlouhým kořeněným a suchým závěrem.

 

JAK SI NÁPOJ NEJLÉPE UŽÍT?

Barceló Imperial Mizunara Cask je nejlepší čistý o pokojové teplotě nebo chlazený v krátkých sklenicích na rum.

 

V KLASICKÝCH KOKTEJLECH

V moderních nebo specifických koktejlech

 

VHODNÉ KOMBINACE S JÍDLY

Skvěle se hodí k jemným doutníkům, vyzrálým sýrům, jemným dezertům, tmavé čokoládě či k výběrovým plátkům červeného masa

 

Historie značky Barceló se začala psát roku 1929, když mladý podnikatel Julián Barceló přijel ze Španělska do Dominikánské republiky s jasnou vizí: vyrábět rum, jaký svět ještě neochutnal. O rok později, v době, kdy bylo mladému Španělovi pouhých 26 let, založil společnost Barceló & Co

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto