DOVOLENÁ - všechny přijaté objednávky budou odeslány v pondělí 17.06.2024
Neohodnoceno

Arturo Fuente Don Carlos The Man'S 80Th Eye Of The Shark

Doutníky Arturo Fuente Don Carlos, které byly pojmenovány na počest svého legendárního tvůrce a patriarchy rodu Fuente, Dona Carlose Fuenta Sr., jsou jedněmi z nejlepších doutníků na světě.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1542
Značka: Arturo Fuente
755 Kč –20 % 599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Arturo Fuente
Země původu: Dominikánská Republika
Formát doutníku: Shark
Doba kouření: 60 - 75 min.
Délka (cm): 13,34
Délka (inch): 5 1/4
Ring Gauge (inch): 52
Ring Gauge (cm): 2,06
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: African Cameroon
Vázací list: Dom. Republika
Náplň: Dom. Republika
Položka byla vyprodána…
2561 arturo fuente don carlos the mans 80th eye of the shark
Akce
755 Kč –20 %

Doutníky Arturo Fuente Don Carlos, které byly pojmenovány na počest svého legendárního tvůrce a patriarchy rodu Fuente, Dona Carlose Fuenta Sr., jsou jedněmi z nejlepších doutníků na světě.

K vytvoření tohoto mistrovského díla spojil Carlos Fuente Sr. vzácný, mimořádně kvalitní, ručně vybíraný tabák zrající po dobu deseti let. Tyto doutníky mají bohatou a výraznou chuť díky dokonalým krycím listům African Cameroon, které lahodí oku i patru.

Kvůli nezbytnému výběrovému tabáku se tyto doutníky uvádějí na trh v omezeném množství a patří k nejlepším doutníkům baleným v Tabacalera A. Fuente v Dominikánské republice. V každém směru Carlos Fuente Sr. usiluje o dosažení maxima bohaté chuti, dokonalých vlastností krycího listu a vynikající stavby každého doutníku, který nese jeho jméno.

Z bohatého krycího listu African Cameroon ukrývajícího mimořádně kvalitní dominikánskou náplň vystupuje plná a k dokonalosti dovedená chuť. Jemně nasládlá chuť produkovaná vybraným krycím listem African Cameroon je dokonale vyvářena s ostřejším aroma.

Bezvadná stavba, která je charakteristickým znakem Tabacalera A. Fuente zajišťuje rovnoměrné hoření a hladký tah jednoho z nepochybně nejvybranějších světových doutníků.

 

„Nikdy jsem se nezajímal o to být největším výrobcem prémiových doutníků, vždy jsem se zajímal o to být tím nejlepším.“

Carlos Fuente

Doutníky Arturo Fuente jsou vyrobeny s láskou a s tradicí rodiny Fuente, která vyráběla tradiční kubánské doutníky od konce 19. století. Vlivem historických událostí dnes rodina žije v Dominikánské republice, kde úspěšně pokračuje v budování doutníkové značky Arturo Fuente. Doutníky rodinné značky Arturo Fuente se v současnosti vyrábí v městečku Santiago. Arturo Fuente patří mezi nejoblíbenější doutníky v Americe a dnes tato firma zaměstnává výrobou tabáku a doutníků na 2500 lidí. Rodinná firma Arturo Fuente vlastní nejen manufaktury na výrobu doutníků, ale i rozsáhlé plantáže, kde pěstuje ten nejlepší tabák pro vlastní výrobu doutníků. Plantáže nesou poetický název Chateau de Fuente. Doporučujeme si přečíst příběh rodiny a doutníku Fuente, plný pádu a těžkých časů, vlivem čeho se doutníky značky Arturo Fuente staly jedny z nejlepších na světě. 
 
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto