1 hodnocení

Aladino Connecticut Robusto

Aladino - skvělá značka nově u nás

Skladem
Kód: 1918
Značka: Aladino
309 Kč –16 % 259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Kategorie: Aladino
Země původu: Honduras
Formát doutníku: Robusto
Doba kouření: 45 - 60 min.
Délka (cm): 12,70
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 50
Ring Gauge (cm): 1,98
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 20 ks
Krycí list: Connecticut
Vázací list: Habano, Corojo
Náplň: Habano, Corojo
Cena: uvedená cena je za 1 ks doutníku
conn rob
Akce
309 Kč –16 %

Společnost JRE Tobacco založil Julio Rafael Eiroa, a ani dnes, ve svých 85 letech, nepolevuje a je stále patriarchou rodiny a tabákové společnosti, která je jednou z nejuznávanějších „crop to shop“ organizací v tabákovém průmyslu. Cesta z kubánského exilu do země zaslíbené. Přesně takový by mohl být titulek tohoto článku, jenž zachycuje značku Aladino a unikátní tabákové podmínky v Hondurasu.

 

Julio Rafael Eiroa zastává názor, že doutníkový svět potřebuje skutečný „old fashioned“ doutník. Ale nemá to být staromódní doutník v tom hanlivém smyslu slova, ale chuťový požitek z doby, kdy Kuba neznala embargo a světu ještě dodávala lahodné doutníky.

A přesně takové jsou doutníky Aladino z Hondurasu, které si svůj věhlas získávají nejen kvalitou samotného zpracování, ale především tabákovou odrůdou Corojo. Což je tabák, který tolik proslavil Kubu, ačkoliv se zde již dnes nepěstuje.

Rodinná tabáková společnost JRE, která stojí za doutníky Aladino, je jednou z nejuznávanějších společností v tabákovém průmyslu, která si celý výrobní řetězec zajišťuje vlastními silami a kterou obhospodařuje několik generací rodiny Eiroa.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto