DOVOLENÁ - všechny přijaté objednávky budou odeslány v pondělí 17.06.2024
Neohodnoceno

Admiral Rodney Princessa

Luxusní láhev, skvělý rum. Hluboká mahagonová barva s medovými rozinkami ve vůni a s nádechem vanilky a tabáku.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 763
Značka: Admiral Rodney
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy 1000 - 2000 Kč
Značka: Admiral Rodney
Země původu: Svatá Lucie
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,7 l
Položka byla vyprodána…

ADMIRAL RODNEY PRINCESSA obsahuje rum stažený ze spodních částí destilačního přístroje „Coffey Still“, což má za následek robustní a komplexní chuťový profil. Tento rum zraje 5-9 let v sudech po bourbonu a portském, než je smíchaný dohromady.

Hluboká mahagonová barva s medovými rozinkami ve vůni a s nádechem vanilky a tabáku. Sladká s intenzivním hnědým cukrem, tóny créme brulee vyvážené suchým páleným dubem. Komplexní závěr s dobrou integrací dubu, karamelu a tropického koření.

HMS Princessa bylo původně španělské plavidlo zajaté Brity v roce 1780 v bitvě u mysu St. Vincent. Tato 70 dělová loď této linie, kterou řídil v zahraničí Charles Knatchbull s kontradmirálem Francisem Samuelem Drakem, byla jednou z prvních lodí, které zapojily Francouze do Battle of the Saints. Princessa bojovala statečně s nepřítelem a inspirovala tím k vytvoření tohoto rumu, který ztělesňuje sílu a integritu.

Více o destilerii:

V St. Lucia Distillers je stále tradiční dvojsloupcový destilační přístroj „Coffey Still“, který byl uvedený do provozu již v roce 1985. Rumy Admiral Rodney mají otisk prstu rumu Saint Lucian, což je rumový charakter, který nemá obdoby u žádného jiného jemného rumu. Bohatý chuťový profil je nepochybně z brilantnosti extrakce čistého rumu na spodních deskách v usměrňovací koloně s nižším obsahem alkoholu. Jedná se o rumy s těžším tělem než většina sloupcově destilovaných rumů a zaslouží si delší dobu zrání v dubových sudech, aby se plně vyvinuly v nejcennější tekutý poklad Svaté Lucie.

Admiral Rodney je řada rumů z karibského ostrova Svatá Lucie, která je pojmenovaná po britském admirálovi jménem George Brydges Rodney, který v roce 1782 v bitvě u Saintes, ostrovů Svatých, porazil francouzské loďstvo.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto