AKCE: AJ FERNANDEZ, OSCAR VALLADARES a Jiný ALKOHOL
4 hodnocení

Admiral Rodney HMS Officer's Release N°2

Druhé vydání série, ADMIRAL RODNEY OFFICER´S RELEASE #2, obsahuje výběr rumů z roku 2009. Limitovaná edice 5000 lahví po celém světě.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 772
Značka: Admiral Rodney
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy 1000 - 2000 Kč
Značka: Admiral Rodney
Země původu: Svatá Lucie
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,7 l
Položka byla vyprodána…

Druhé vydání série, ADMIRAL RODNEY OFFICER´S RELEASE #2, obsahuje výběr rumů z roku 2009. Nejprve zrál v sudech po bourbonu z amerického bílého dubu a nakonec dalších 9 měsíců v sudech po irské whisky.

ADMIRAL RODNEY OFFICER´S RELEASE #2 má jasně mahagonovou barvu. V jeho exotické vůni ucítíte tóny medových rozinek, kandovaného ovoce, lékořice a páleného dubu. Intenzivní chuť přináší sladké ovoce, tóny vanilky, tabáku, rašelinové zeminy. Povrchová úprava je dlouhotrvající a komplexní.

Limitovaná edice 5000 lahví po celém světě.

Více o destilerii:

V St. Lucia Distillers je stále tradiční dvojsloupcový destilační přístroj „Coffey Still“, který byl uveden do provozu již v roce 1985. Rumy Admiral Rodney mají otisk prstu rumu Saint Lucian, což je rumový charakter, který nemá obdoby u žádného jiného jemného rumu. Bohatý chuťový profil je nepochybně z brilantnosti extrakce čistého rumu na spodních deskách v usměrňovací koloně s nižším obsahem alkoholu. Jedná se o rumy s těžším tělem než většina sloupcově destilovaných rumů a zaslouží si delší dobu zrání v dubových sudech, aby se plně vyvinuly v nejcennější tekutý poklad Svaté Lucie.

Admiral Rodney je řada rumů z karibského ostrova Svatá Lucie, která je pojmenovaná po britském admirálovi jménem George Brydges Rodney, který v roce 1782 v bitvě u Saintes, ostrovů Svatých, porazil francouzské loďstvo.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto