1 hodnocení

A.H. Riise Non Plus Ultra Very Rare

Luxusní ultra prémiový rum A. H. Riise Non Plus Ultra Very Rare patří mezi to nejlepší, co ve světě rumů lze nalézt. Název je inspirovaný antickou mytologií a pochází z Herkulovych sloupů nedaleko Gibraltarské úžiny, které označují hranice známého světa.

Skladem
Kód: 865
Značka: A.H. Riise
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Kategorie: Rumy 1000 - 2000 Kč
Značka: A.H. Riise
Země původu: Panenské ostrovy
Obsah alkoholu: 42,0 %
Objem: 0,7 l

Luxusní ultra prémiový rum A. H. Riise Non Plus Ultra Very Rare patří mezi to nejlepší, co ve světě rumů lze nalézt. Název je inspirovaný antickou mytologií a pochází z Herkulovych sloupů nedaleko Gibraltarské úžiny, které označují hranice známého světa. Tyto sloupy nesly latinský nápis "Non Plus Ultra" (v překladu "dále nic není") jako varování pro mořeplavce, aby nepokračovaly do neznámého světa.

Dnes se tímto pojmenováním smí hrdit výhradně jen ten nejlepší a nejvýjimečnější rum, který značka A.H.Riise vyrobila. V překrásné fazetování karafě se nachází ultra prémiový rum, který je pravým mistrovským veledílem Master Distillera a který smí tvořit opravdu jen to nej - ty nejlepší kapky rumu nejvyšší třídy z nejstarších a nejvýjimečnějších sudů A.H. Riise. Je proto dostupný pouze v omezeném množství, ze kterého se ročně se vyrobí pouze 3000 lahví. 

Neváhejte a dopřejte si i vy Non Plus Ultra Very rare - rum stvořený na pomyslné hranici poznaného a nepoznaného, ​​za kterou vzhledem k jeho koncentrací už nic lepšího ani nemůže být!

Barva: mahagonová, při okrajích tmavá oranžová
Vůně: kořenitá s lehce chladivou mátou, hnědým cukrem a pomerančovou kůrou
Chuť: plná, kořeněná, opakuje vonné tóny bohatě promíchané s karamelem a vanilkou
Závěr: krémový vanilkový karamel

O značce:

Albert Heinrich Riise první rumy nabízel ve své lékárně jako léky na žaludeční obtíže. Už brzy se ale ukázalo, že lépe si je člověk užije ve zdraví. Od té doby se dobroty pod značkou A. H. Riise staly legendou mezi milovníky rumu.

Zpět do obchodu