1 hodnocení

Oliva V Melanio Robusto

Doutníky Oliva Serie V Melanio jsou ručně balené s použitím jen těch nejlepších fermentovaných listů typu ligero, které jsou známé svojí silnou a bohatou chutí.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 268
Značka: Oliva
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Kategorie: Oliva
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Robusto Box Pressed
Doba kouření: 60 - 75 min
Délka (cm): 12,7 cm
Délka (inch): 5
Ring Gauge (inch): 52
Ring Gauge (cm): 2,06 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 10 ks
Krycí list: Ecuador
Vázací list: Nikaragua
Náplň: Nikaragua
Položka byla vyprodána…
Oliva V Melanio Robusto
Tip

Doutníky Oliva Serie V Melanio jsou ručně balené s použitím jen těch nejlepších fermentovaných listů typu ligero, které jsou známé svojí silnou a bohatou chutí. Tabák zraje minimálně pět let za velice pečlivého dohledu, tyto speciální prémiové doutníky určitě překonají i ty nejvyšší očekávání.

Oliva Serie V Melanio jsou doutníky s plnou chutí a silou, ale zachovávají si také smetanovou jemnost. Náplň je long filler z tabákové směsi typu Nicarguan Habano z oblasti Jalapa Valley, která je známá produkcí tabáku té nejvyšší kvality s velice sofistikovanou chutí s mnoha tóny chuti. Tento perfektně vyzrálý tabák produkuje velice vyváženou jemnou chuť, která potěší každého kuřáka.

Doutník Oliva Serie V Melanio rozměru Figurado získal 1.místo TOP25 Cigars 2014 známého magazínu Cigar Aficionado, hodnocení 93/100. A 1. místo TOP 25 Cigars 2013 magazínu Cigar Jounal.
Doutník Oliva Serie V Melanio rozměru Double Toro získal 5.místo TOP25 Cigars 2014 známého magazínu Cigar Journal, hodnocení léto 2014 - 93/100.

Jeden z neojblíbenějších doutníků v ČR.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto