1 hodnocení

Martin Miller's Original Gin

Gin Martin Miller's je všeobecně uznáván jako první „superprémiový“ gin na světě. Za posledních 15 let získal na předních světových soutěžích destilátů více ocenění za vynikající kvalitu než jakýkoli jiný gin.

Skladem
Kód: 715
Značka: Martin Miller's
610 Kč 504,13 Kč bez DPH
Kategorie: Alkohol
Značka: Martin Miller's
Země původu: Velká Británie
Obsah alkoholu: 40,0 %
Objem: 0,7 l

Martin Miller's Original Gin se destiluje v kotlíkové destilaci za použití dvou oddělených destilací těch nejlepších zemitých a citrusových rostlinných silic. To mu dodává jedinečnou rovnováhu citrusů a jalovce.

NEJJEMNĚJŠÍ ROSTLINNÉ LÁTKY Martin Miller věřil v dobře vybrané, vyvážené množství nejlepších rostlin, které byly vybrány především podle kvality, ať už se nacházely kdekoli, nikoli podle regionální provenience. Při své snaze o dokonalost Martin Miller trval na tom, aby všechny rostlinné látky byly vybírány především podle kvality. Nezáleželo na tom, zda se jednalo o Toskánsko, Makedonii nebo vzdálenou Indii. I dnes pro naše giny požadujeme a hledáme jen ty nejkvalitnější botanické látky. JALOVEC, HVĚZDA VÝROBY Chcete-li vytvořit gin, který chutná jako gin, vše začíná jalovcem. Do našich ginů se dostávají jen ty nejtlustší jalovcové bobule, ty bohaté na silice a aromatickou lahodnost, ručně vybírané bez ohledu na původ.

NENÍ MÍSTO PRO NEZNÁMÉ PŘÍSADY A není třeba žádných podivných vůní ani podivných přísad, které přinášejí barvu nebo umělou chuť, jen dobře vybrané rostlinné složky, které dělají to, co vždycky dělaly, a dělají to dobře.

V ginu Martin Miller's dodává koriandr výrazné aroma zázvoru, šalvěje a citronu, zatímco andělika dodává dřevitou suchost. Lékořice a kořen kasie dodávají stejnou měrou sladkost a pikantní aroma a limetková kůra dodává extra svěžest. Nakonec vše podtrhuje a spojuje aromatický a květinový kosatec florentský. LEDOVĚ CHLADNÝ Finální destilát se míchá na sílu s použitím islandské pramenité vody. Vzniká tak čistý, že není třeba jej uměle demineralizovat ani destilovat, což ginu dodává jemný buket a osobitý vjem. CHUŤ Hladká a citrusová. Vynikající rovnováha, v níž stále převládá jalovec, ale zároveň může vyniknout citrusová svěžest. Gin, který „chutná po ginu“.

MUŽ, KTERÝ STOJÍ ZA GINEM Martin Miller byl všechno, jen ne obyčejný člověk. V srdci tradicionalista, jeho vizionářská a umělecká duše byla silnější, když se plně soustředil na projekty, které miloval, bez ohledu na to, jak šílené byly v očích ostatních. Od vydávání příručky o etiketě přes fušování do fotografování až po pořádání popových koncertů a večírků… ale byla to právě jeho láska a znalost umění a starožitností, která ho proslavila vydáním jeho proslulého Millerova průvodce cenami starožitností. Tato nezkrotná vášeň pro umění ho přivedla ke shromáždění rozsáhlé sbírky a k založení Millerovy akademie, přednáškového centra pro umění a vědu v Londýně. V ROCE 2013 BOHUŽEL ZEMŘEL, ALE JEHO ODKAZ ŽIJE DÁL. ZKRÁTKA, AČKOLI SÁM ZOSOBŇOVAL ZVĚDAVOST, ZVĚDAVOST PRO ZVĚDAVOST HO NUDILA.

VŮNĚ: Obsah alkoholu zvýrazňuje jemnou chuť s tóny citronové kůry a borovice. CHUŤ: Mírná sladkost lékořice umocňuje citrusové a kořeněné vjemy. ZÁVĚR: Dlouhý a svěží pocit s citronovými tóny.

Gin Martin Miller's je všeobecně uznáván jako první „superprémiový“ gin na světě. Za posledních 15 let získal na předních světových soutěžích destilátů více ocenění za vynikající kvalitu než jakýkoli jiný gin.

 

Martin Miller's Gin Co Founder, David Bromige

Gin Martin Miller’s je všeobecně uznáván jako první „superprémiový“ gin na světě. Za posledních 15 let získal na předních světových soutěžích destilátů více ocenění za vynikající kvalitu než jakýkoli jiný gin.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto