1 hodnocení

Joya de Nicaragua Numero Uno L´Ambassadeur

Joya de Nicaragua Numero Uno byl jedinečným blendem značky určeným pouze pro diplomaty/velvyslance Nikaragui. 
Doutník byl uveden do volného prodeje v dubnu 2019. Je dle popisu výrobce postaven na sérii Clasico ve velikosi Londsdale s ocáskem(pig tailem) na patě doutníků. Pouze náplň je trochu pozměněna, jak přesně je tajemstvím značky.

Skladem
Kód: 67
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Kategorie: Joya De Nicaragua
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Londsdale / L´Ambassadeur
Doba kouření: 60 - 80 min
Délka (cm): 15,24 cm
Délka (inch): 6 5/8
Ring Gauge (inch): 44
Ring Gauge (cm): 1,75 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 13 ks
Krycí list: Ecuadorian Connecticut Shade
Vázací list: Nicaragua
Náplň: Nicaragua
Cena: uvedená cena je za 1 ks doutníku

Po zapálení se objeví lehká chuť smetany a příjemná intenzita. Po prvním centimetru se přihlásí chuť sladkého sena a obilí s vůní dřeva. Ve 2/3 se objeví jemná chuť pepře, která je velmi příjemná a člověk má tendenci nepřestat potahovat. Vůně zapáleného těla doutníků je naprosto famozní. Ve 3/3 je chuť výrazně peprná a je možné zacítit chuť šťavnaté kedlubny, zkrátka vynikající do posledního potáhnutí.
Pokud budete tento doutník kouřit s klidem a udžíte alespoň 20 vteřin mezi potáhnutími, poskytne Vám jeden z nejlepších doutníkových požitků.

 

Značka Joya de Nicaragua byla založena v roce 1968. Joya je v překladu ze španělštiny šperk, tedy šperk nikaragui. Doutníky se vyznačují středně silnou, kořeněnou chutí, jež se krásně rozvíjí. Chuťově jsou velmi dobře vyvážené, s nádechem kávy a ořechů, se sladkým základem, který zjemní prožitek z kouření. Nepopsatelně složité jsou tyto doutníky, skvěle uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Doutníky Joya de Nicaragua sklízí vysoká hodnocení a různé ceny od všech doutníkových magazínů.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto