AKCE: OLIVA, WHISKY a vybrané rumy
1 hodnocení

Joya de Nicaragua Cuatro Cinco Petit Corona

Série Cuatro Cinco byla původně limitovanou edicí k 45. výročí značky, kdy se Joya po velkém zájmu rozhodla zařadit tuto sérii do jejich stálého portfolia.

Skladem
Kód: 277
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Joya De Nicaragua
Země původu: Nikaragua
Formát doutníku: Petit Corona
Doba kouření: 45 - 70 min
Délka (cm): 11,43 cm
Délka (inch): 4 1/2
Ring Gauge (inch): 46
Ring Gauge (cm): 1,83 cm
Typ balení: Dřevěný box
Balení: 10 ks
Krycí list: Nikaragua Habana Criollo
Vázací list: Dominikánská Republika
Náplň: Nikaragua

Joya de Nicaragua Cuatro Cinco Petit Corona má okouzlující nasládlou chuť dřeva se smetanovým koncem. Během kouření poznáte tóny kakaa a espressa. Série Cuatro Cinco Reserva Especial je balen z tabáku, který zraje v sudech z bílého dubu po rumech. Použítý tabák je skvěle vyzrálý, ač má krycí list hodně tmavou barvu, doutník je velmi příjemný. Můžeme doporučit i začátečníkovi.

Série Cuatro Cinco byla původně limitovanou edicí k 45. výročí značky, kdy se Joya po velkém zájmu rozhodla zařadit tuto sérii do jejich stálého portfolia.

 

Cuatro Cinco by Joya de Nicaragua, our 45th anniversary Limited Edition cigar.

Cuatro Cinco Reserva Especial: "A Superb Milestone".

Značka Joya de Nicaragua byla založena v roce 1968. Joya je v překladu ze španělštiny šperk, tedy šperk nikaragui. Doutníky se vyznačují středně silnou, kořeněnou chutí, jež se krásně rozvíjí. Chuťově jsou velmi dobře vyvážené, s nádechem kávy a ořechů, se sladkým základem, který zjemní prožitek z kouření. Nepopsatelně složité jsou tyto doutníky, skvěle uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Doutníky Joya de Nicaragua sklízí vysoká hodnocení a různé ceny od všech doutníkových magazínů.

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto